Účesy pre krátke vlasy 2010 / 2011: Buďte sexy!

Účesy pre krátke vlasy 2010 / 2011: Buďte sexy!

27. decembra 2010, Krátke vlasy 2010, Krátke vlasy 2011, Krátke účesy, Krátky zostrih, Stredná zostrih, Účesy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Máte krátke vlasy a túžite po ich oživení? V tom prípade je tento článok určený práve pre vás. Inšpirujte sa modernými účesmi pre krátke vlasy 2010 a nechajte vyniknúť svoju osobnosť!

Krátké vlasy už dávno nie sú iba doménou mužov – naopak! V dnešnej dobe má každá žena na výber z nepreberného množstva krátkych zostrihov. Teda ak vás už vaše dlhé vlasy nebavia, nechajte si ich bez obáv skrátiť! Veď krátky zostrih so sebou nesie bezpočet výhod. Tak napríklad starostlivosť o krátke vlasy je, ak máte naozaj dokonalý strih, veľmi jednoduchá. Nebojte sa krátkych strihov! Každá žena s krátkymi vlasmi môže byť neskutočne sexy!

V štýle celebrít

Zaujímajú Vás najnovšie trendy a účesy pre krátke vlasy? Máte krátke vlasy a túžite po ich oživení? Inšpirujte sa práve teraz u nás! Vyskúšajte si aj vy, účesy v štýle najväčších celebrít dnešnej doby. Veľmi moderným účesom pre krátke vlasy je v súčasnosti najmä ten v štýle speváčky Rihanny, a to aj pre jeho „drsnú“, no uhladenú ženskosť. S účesom ako tento zaručene upútate vytúženú pozornosť! Nebojte sa byť originálna, experimentujte so svojimi vlasmi. Hrajte sa aj vy so štruktúrou svojich vlasov- uhlaďte ich! Svoju image potom korunujte štýlovou, šibalskou pätkou.

Veľmi ženským účesom pre krátke vlasy je potom paradoxne „ten chlapčenský“. Ak aj tento rok chcete byť štýlová, vyskúšajte krátky účes s ofinou pripomínajúci helmu. Nielen že nádherne orámuje vašu tvár, tento účes tiež určite pritiahne obdivné pohľady okolia. Veľkou výhodou spomínaného účesu je aj jeho variabilita. Zatiaľ čo raz budete za prirodzenú princeznú, druhýkrát môžete byť trebárs za rockerku! Tento rok sa tiež vracajú (mnohými preklínané, no neodolateľné) účesy v štýle osemdesiatych rokov. Inšpirujte sa napríklad hviezdou filmu Súmrak Kristen Stewart a prehoďte svoje vlasy mierne na stranu!

I krátke vlasy môžu byť sexy. Experimentujte a vyskúšajte niektoré z účesov pre krátke vlasy 2010!

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Ultra silný flexibilné gél Gelastic, 344 Kč

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Extrémne silný stylingový gél G. Force, 344 Kč

WELL PROFESSIONAL Gél s perleťovým leskom – extra silný (Pearl Styler), 299 Kč

Zdroj: www.haircutfashion.com, www.imageandstylenews.com Foto: Jupiterimages / Polka Dot / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii vlasy a účesy.