Párty a plesové črievičky pre túto sezónu

Párty a plesové črievičky pre túto sezónu

27. februára 2013, párty topánky, plesové topánky, lodičky, črievice

Sponzorovanej odkazy:

Hneď niekoľkokrát v roku sa nájdu príležitosti, kedy si s obyčajným oblečením, ktoré bežne nosíte, veľmi nevystačíte. Zvlášť v tomto období, kedy sa organizujú plesy každý týždeň. Vždy to chce niečo extra, čo váš outfit povýši na inú úroveň, napríklad šaty, ktoré sa na denné nosenie príliš nehodia. Preto treba investovať do nových topánok, ktoré sú na párty priamo ako stvorené!

Ak si hovoríte, že rovnako budete mať na plese dlhé šaty a vaše topánky nikto neuvidí, zadržte. Prečo si neurobiť radosť so všetkým? Je to najlepšia investícia do budúcnosti, na rozdiel od oblečenia sa vám určite nemôže stať, že vám topánka nebude sedieť, keď trošku priberiete alebo príliš schudnete.

Vie si niekto predstaviť poriadny párty outfit bez trblietok alebo flitrov?

Z pohľadu praktickosti si topov s flitrami v pôvodnom stave veľmi neužijete, pretože majú jednu nepríjemnú vlastnosť, a to opadávanie kúskov farieb z ich povrchu. Čo ale takto zaobstarať flitre na topánkach? Mať jedny blýskajúce je priamo povinnosť. Navyše vaše oblečenie príjemne oživia, ak nie ste zvyknutá nosiť farby a máte rada čiernu, skvele ju doplnia.

Metalické farby majú na párty zelenú! Kedy inokedy sa viac hodí zlatá alebo strieborná?

Určite ste si všimli popularity topánok, ktoré majú trošku dlhšie ozdobné ostne na päte. Vyrába ich veľa značiek, uveďme napríklad Jeffrey Cambel. Na bežné denné nosenie nie sú príliš vhodné, na párty s nimi ale zažiarite. Ak sa na ne ale práve necítite, skúsiť môžete jemné decentné kovové aplikácie.

Aj keď to vyzerá zložito, nemusíte utrácať veľké sumy za obstaranie si takýchto lodičiek. Podstatne lacnejšie si ich môžete vytvoriť doma, vôbec to nie je ťažké, tak ako to vyzerá. Zabrúzdajte trošku na youtube.com a počas 15 minút uvidíte, ako na to. Potrebovať k tomu ale budete vŕtačku, takže ak nie ste priamo kutilky, poproste niekoho fundovanejšieho. Pre inšpiráciu som pridala tieto návody, vybrať si ale môžete podľa svojho gusta z hŕby ďalších.

Ďalšou možnosťou sú nádherné topánky s „cuff“ okolo členku, ktoré budú skvele vyzerať k vášmu chic oblečeniu.

Na párty a slávnostné akcie sa všeobecne hodia topánky, ktoré sú niečím zvláštne, napríklad zaujímavo riešeným podpätkom alebo strihom. Ak máte rada jednoduchšie oblečenie, sú to pravé pre vás, skvele ho oživia.

V jednoduchosti je krása! Jemné remienkové črievičky nikdy nevyjdú z módy, oceníte ich hlavne na plesoch. Sú ľahké, takže ich na plese pri tanci ani neucítite.

zdroje: asos.com, youtube.com, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.