Zoznámte sa so španielskou značkou Shana!

Zoznámte sa so španielskou značkou Shana!

18. februára 2013, aztécke vzory, jarná kolekcia 2012, Shana, dámske oblečenie, legíny, Pull and Bear, Bershka, Jennyfer, lodičky, balerínky, dámska obuv, kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Značka, o ktorej rozhodne stojí za to napísať článok, je jednoznačne Shana. Oblečenie, topánky a módne doplnky tejto značky sú rovnakého rázu ako výrobky značiek Pull and Bear, Bershka či Jennyfer. Rovnako tak ako tieto značky tak aj Shana je určená skôr pre mladých. Ponuka je veľmi pestrá a najväčšou výhodou je, že sa jedná o kvalitnú a pritom lacnú módu. V období výpredajov v obchodoch Shana nájdete kúsky, ktorých cena sa pohybuje okolo 5 Eur.

Obchody Shana nájdete zatiaľ v dvoch mestách na Slovensku. Pre niekoho je bližšie Žilina, kde obchod Shana nájdete na námestí Ľ. Štúra v obchodnom centre Aupark, alebo môžete zájsť do Bratislavy do Starého Mesta do ulice Laurinská. Nemyslite si, že by ste si zašli do susedného krajín ako Nemecko, Poľsko či Rakúsko. Nikde v týchto krajinách Shanu nenájdete.

Shana má zaručene čo ponúknuť. Ak napríklad „ulietavate“ na nohaviciach, tak Shana vám ponúkne neskutočný výber nohavíc, džínsov, legín a v teplom počasí aj šortiek. V žiadnom prípade nie sú obyčajné. Legíny sú vo väčšine prípadov plné vzorov a obrázkov. Džínsy majú strihy aktuálnych trendov a nohavice sú jednoducho pohodlné a slušivé.

U vrškov ako sú blúzky, tričká, svetríky či košele vsádza Shana tiež skôr na pohodlnosť. Mnoho z nich je skôr ležérneho razenia. Tričká vás nebudú obopínať, aby zvýraznili vaše možné nedostatky, ale budú sa ich snažiť zakrývať, a preto si ich bude môcť dovoliť naozaj každá žena.

Nie je to len oblečenie, čo vám môže Shana ponúknuť. Pestrá je aj ponuka topánok. Aj tu si vyberú všetky ženy. Či ide o spoločenské lodičky, balerínky či látkové členkové topánky. K topánkam potom môžete v tom istom obchode vyberať módne doplnky – kabelky, šatky, opasky, čiapky a mnoho ďalšieho.

Keďže tu máme za chvíľu jar a mnoho obchodov už ponúka svoje jarné kolekcie, tak aj Shana je na túto sezónu pripravená. Kolekcia sa ponesie v mladistvom a ležérnom štýle. Prejavovať sa budú napríklad aztécke motívy, a to nielen na legínach, ale tiež na tričkách a mikinách. Inak je celá kolekcia vyložene dievčenská a jemná.

Zdroje: www.shana.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.