Nechajte sa inšpirovať! - Darčeky na Valentína

Nechajte sa inšpirovať! - Darčeky na Valentína

13. februára 2013, Valentín, darček pre ňu, darček pre neho, šperky, spodná bielizeň, dámske parfumy, pánske parfumy

14. február je sviatkom všetkých zamilovaných. Nejde tu len o manželov, dlhodobých partnerov, ale aj o tých, ktorí svoju lásku k tomu druhému ešte nepriznali. Svätý Valentín je magickým dňom, ľudia by si mali dodať energiu a vysloviť sa. K tomuto všetkému patria aj krásne darčeky, ktoré si medzi sebou partneri vymieňajú. Buďto pri spoločnej večeri doma či v reštaurácii, na vychádzke autom či na nejakom inom im príjemnom mieste. Pre mnohých z nás je ale vyberanie správneho darčeka pre svojho milého či milú nočnou morou. Neustále sa trápime otázkami, či sa darček bude páčiť, či správne padne alebo či bude jeho hodnota priamo-úmerná hodnote darčeka, ktorý dostaneme od náprotivku my. Ale nebojte! Možno niektoré z nasledujúcich darčekov budú práve pre vašu lásku tými pravými.

Možno je pre niekoho tento darček už trochu otrepaný, ale mňa pripadá, že stále funguje. Je tu reč o spodnom prádle, a to ako dámskom aj pánskom. Tento darček urobí každému radosť a nie je ho nikdy dosť. Je veľkou výhodou, že v prípade spodného prádla vyberáte darček pre svoju polovičku podľa toho, ako sa páči vám. Je predsa najdôležitejšie, aby ste sa cítili v spodnom prádle príťažlivo pre svojho partnera či partnerku a nie pre seba. Krásne kolekcie majú u nás dostupné značky ako H & M či New Yorker. Značka H & M tohtoročnú zimu predstavila kolekciu pánskeho prádla, ktorej modelom sa stal David Beckham. Ruka v ruke idú so spodným prádlom aj roztomilé pyžamká, ktoré sú tiež veľmi funkčným darom.

Tak ako spodná bielizeň, vždy zaberá aj očarujúci parfum. Podľa mňa urobí rovnakú radosť žene aj mužovi. Aj pri vyberaní parfumu je to predovšetkým na vás. Zájdite si do parfumérie a privoňajte si, aká vôňa je vám príjemná. Mám pre vás niekoľko typov, ktoré sa na Valentína vyložene hodia. Napríklad relatívne nová dámska vôňa od Diesel LOVERDOS, ktorej flakón je navrhnutý tak, aby pripomínal srdce. S vyberaním parfumu pre pánov je to trochu jednoduchšie. Muži nepotrebujú flakónik v tvare srdca a nedožadujú sa toho, aby v mene parfumu boli slová ako láska či srdce. Odporučiť preto môžem napríklad parfum od Armaniho Code Sport.

Nikoho neurazí ani krásny šperk. V túto chvíľu pred sviatkom zamilovaných by ste mali nájsť v zlatníctvach a predajniach bižutériu špeciálnej ponuky valentínskych šperkov. Náramky, retiazky, náušnice či prstienky s iniciálami alebo v tvare srdca pôjdu teraz určite na odbyt.

A potom je tu veľa iných darčekov, ktoré nejakým spôsobom vyjadrujú lásku k tomu druhému. Je celkom jedno, o ktorý darček sa jedná, či je to obal na mobil, ponožky, peňaženka, topánky, tričko alebo prívesok na kľúče. Darček by vám mal ešte za rok pripomínať, že ste ho dostali k Valentínovi a tiež od koho. A preto by v ňom mala byť vidieť láska – srdiečka, červená farba, roztomilé obrázky… až vám pôjde z toho hlava okolo.

Zdroje: www.polyvorem.com www.hm.com www.parfemy.cz Thinkstock

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky a spodná bielizeň.