Ako vidí jar 2013 značka Reserved?/ Pánska kolekcia

Ako vidí jar 2013 značka Reserved?/ Pánska kolekcia

3. februára 2013, Reserved, jar 2013, lookbook, pánska kolekcia, trendy, pánske oblečenie, kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Príroda nám síce zatiaľ príchod jari nehlási, obchody s oblečením ale áno. Už dlhšiu dobu si môžeme všímať police zaplnené novou jarnou kolekciou a aj zbežný pohľad napovie, že je na čo sa tešiť. Tohtoročná jar sa totiž opäť ponesie v znamení výrazných farieb a tých je plná aj najnovšia pánska kolekcia značky Reserved, na ktorú sa dnes pozrieme.

Pánske lookbooky na jar 2013 nám Reserved ponúka hneď tri. Nesú názvy Over the Canyon, Air-con Whites a Summer Darks a hoci sa od seba štýlom oblečenia líšia, spája ich nápaditosť, príjemné ladenie farieb a samozrejme trendovosti.

Over the Canyon

Kolekcia Over the Canyon sa nesie v skôr ležérnom duchu a vyniká zaujímavými farebnými kombináciami. Dokazuje, že sa ani muži nemusia báť nevšedných odtieňov nohavíc, a smelo tu predstavuje napríklad lososové rifle, alebo nohavice vo farbe karamelu. Ďalej tu nájdeme nestarnúce kockované košele, alebo sveter so zaujímavým vzorom v aztéckom štýle.

Air-con Whites

Športové ladenie kolekcie Air-con Whites narúša iba šedivý oblek, ktorý je však doplnený o tenisky a šiltovku. Okrem neho však táto kolekcia ponúka oblečenie pre športové typy mužov – mikiny s kapucňou, šortky a pohodlné nohavice. Prevládajú tu príjemné pastelové farby ako zelenkavá, svetlo modrá a ďalej biela a šedá, ktoré k pastelovým odtieňom krásne ladia.

Summer Darks

Ako možno usúdiť už zo samotného názvu, teda Summer Darks, pestré tóny v tejto kolekcii očakávať nemožno. Návrhári tu totiž použili farbu jedinú, a to čiernu. Keďže je ale oblečenie v tejto kolekcii v elegantnom štýle a nájdeme tu prevažne saká a nohavice, čierna farba tu nepôsobí nudne, ale dodáva potrebný nádych luxusu. Športový nádych celej pánskej jarnej kolekcie Reserved je však zrejmý aj tu. Saká a nohavice sú aj tu doplnené o tenisky, ležérnejšie košele a šiltovky.

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.