Špeciálny darček na Deň svätého Valentína 2013? Áno, jedinečný Swarovski!

Špeciálny darček na Deň svätého Valentína 2013? Áno, jedinečný Swarovski!

5. februára 2013, valentín, darček valentín, swarovski, hello kitty, srdce swarovski

Sponzorovanej odkazy:

Zamilované páry si prejavujú svoju lásku každý deň. Nenápadné gestá, nápadné ústupky, láskyplné objatia a spoločné chvíle, ktoré sú nad každý darček. Ale predsa len je tu deň, kedy si vyjadrujeme svoje city s väčšou intenzitou a dávame si záležať na výbere vhodného darčeka pre svojho partnera – Valentín. Možno sa rozhodnete pre romantickú večeru, výlet do zahraničia alebo čisto praktický darček. Ak sa obzeráte po špeciálnom darčeku s nádychom pravého luxusu, stavte na šperky Swarovski.

Značka ponúka šperky spracované tak nežne a láskyplne, že im snáď nikto neodolá. Zasnite sa napríklad do exotickej kolekcie Tropical Paradise. Oslní vás inšpirácia latinskoamerických umeleckých techník a jedinečnosť spracovania. Šperky sú veľmi výrazné, vhodné na slávnostné príležitosti a medzi také Deň svätého Valentína rozhodne patrí.

Serenade – kolekcia Swarovski zasiahne vaše srdce

Rad šperkov Serenade je potechou pre oko každej ženy. Na prvý pohľad som sa zamilovala do jednoduchého prstienka s motívom srdca, ku ktorému sa priamo božsky hodia dlhé náušnice. Myslím, že taký komplet by rozhodne neurazil žiadnu dámu.

Pohrávať si možno tiež s myšlienkou zakúpiť prívesok alebo náramok priamo s písmenami tvoriace slovko LOVE. Na prvý pohľad trošku ohrané, ale na druhý pohľad stále dosť pôsobivé vyznanie lásky.

Ak pátrate po mladistvom darčeku, prehliadnite si kolekciu šperkov s motívmi populárnej Hello Kitty. Brúsené kryštále veľmi sofistikovane vykresľujú postavu Kitty a vtiskávajú jej tak úplne iný ráz.

Truthful – pravá láska ukrytá v srdci

Swarovski pochopiteľne tiež ponúka veľmi obľúbený prívesok srdca. Kolekcia jar / leto 2013 zaznamenáva ľahké obmeny v prevedení tohto častého motívu. Rad Truthful predstavuje krištáľ osadený do kryštálu a vytvára jemný a pôsobivý šperk.

Kris Bear Swarovski

Kto by nepoznal medvedíka Swarovski. Pre Deň svätého Valentína značka odporúča novinku Kris Bear. Nová limitovaná edícia predstavuje medvedíka nesúceho červené srdce z číreho fasetovaného kryštálu.

Zdroj: www.swarovski.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky a značky a značkové oblečenie.