Valentínska kolekcia šperkov Pandora

Valentínska kolekcia šperkov Pandora

29. januára 2013, Pandora, Valentín, šperky, darčeky, náušnice, prívesky, prstienky

Sponzorovanej odkazy:

Po Vianociach je ďalšou, a pre mnohých z nás veľmi dôležitou, udalosťou deň svätého Valentína. Je to čas, kedy si ľudia chcú vyznať lásku a ukázať tomu druhému, čo pre nich znamená. Vyjadriť lásku možno nielen slovami, hoci je to pravdepodobne najlepší spôsob, ale aj prostredníctvom darčeka. Snáď každú ženu dar z lásky poteší, a ak tápete, aký by jej urobil radosť, stavte na šperk. Valentínsku kolekciu šperkov nedávno predstavila aj dánska firma PANDORA a rozhodne stoja minimálne za pohľad!

Nečakajte žiadny preplácaný gýč, šperky PANDORA vsádzajú na jednoduchý, ale prepracovaný dizajn a kvalitné materiály. Síce je valentínska kolekcia plná sŕdc, ale tie vynikajú eleganciou a jemnými farbami. V ponuke sú šperky ako zlaté, tak aj strieborné a vybrať si môžete aj z množstva farebných kamienkov, ktorými sú prívesky či prstienky zdobené. Kamienky zasadené do šperkov PANDORA sú mimochodom ukážkou precíznej ručnej práce.

Srdcové prívesky

Romantickou voľbou darčeka môže byť napríklad prívesok v tvare srdca. Firma PANDORA ich ponúka v troch farebných variantách – vášnivo červenej, panensky čírej a zmyselnej čiernej. Okrem nich sa ale v kolekcii objavil aj jeden veľmi luxusný kúsok, ktorým je srdcový prívesok stvorený zo štrnásťkarátového zlata a posiaty je desiatimi diamantmi.

Srdcové náušnice

Pre zástancov decentnosti a jednoduchej elegancie ponúka PANDORA drobné náušnice, ako inak než s dvoma jemnými srdiečkami, ktoré sa hodia ku každej žene.

Srdcový set

Rovnako ako k sebe patria muž a žena, tak sú pre seba stvorené aj jednotlivé komponenty srdcového setu, ktoré firma PANDORA tiež zaradila do valentínskej kolekcie. Náušnice, prstienok a prívesok zo sterlingového striebra sú tiež zdobené symbolom lásky a dohromady tvoria naozajstný skvost.

Valentínska kolekcia značky PANDORA však ponúka oveľa viac – nájdete tu aj prívesok s hrdličkou, tiež jedným zo symbolov nesmrteľnej lásky, alebo neobvyklé srdce z čierneho ónyxu, ktoré môže symbolizovať jedinečnosť vašej lásky.

Zdroje: www.pandora.net , Ogilvy Public Relations

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.