Pančuchy, legíny z kolekcie Calzedonia jar 2013 si vyberie každý!

Pančuchy, legíny z kolekcie Calzedonia jar 2013 si vyberie každý!

20. januára 2013, jar 2013, 2013, ponožky, Calzedonia, pančuchy, legíny, dámske, pánske, detské, nadkolienky, podkolienky, vzorované pančuchy

Sponzorovanej odkazy:

Calzedonia, talianska značka, ktorá vznikla v blízkosti Verony, sa môže pýšiť už dvadsaťsedemročnou históriou. Už toľko rokov oblieka ženy, mužov aj deti do štýlových pančúch, legín, ponožiek a plaviek navrhnutých talianskymi návrhármi podľa diktátu poslednej módy. Originalita, jedinečnosť, odvážnosť a trendovosť výrobkom značky Calzedonia rozhodne nechýba, ale dôraz je tu kladený aj na kvalitu a udržanie prijateľnej ceny. Aj vďaka tomu sa dnes Calzedonia rozrástla na úctyhodných 1470 predajní po celom svete s viac ako dvadsiatimi tisícmi zamestnancami.

Jar síce ešte na pomyselné dvere neklikla, ale určite nie je na škodu pozrieť sa na jarnú kolekciu značky Calzedonia 2013 už teraz. S jarou totiž príde oteplenie a s ním aj ten pravý čas pre nosenie sukní, šiat a dlhých tričiek, ku ktorým je pančuchový tovar Calzedonia výborným doplnkom. Pre jar 2013 si návrhári značky Calzedonia pripravili hneď šesť kolekcií plných pančúch, nadkolenek, podkolienok, legín a ponožiek pre mužov aj ženy.

Dámske kolekcie nesú názvy Záhradná slávnosť, Miami a Punkette lady. Prvá je určená pre dievčatá s dušou romantičky, pretože obsahuje dievčenské prvky, akými sú kvetinový vzor, ​​bodky či čipky. Za zmienku určite stoja aj pančuchy so vzorom pristávajúcich motýľov, ktoré sú neprehliadnuteľné a originálne. Kolekcia Miami vás oslní svojimi pestrými farbami, medzi ktorými nechýba fuchsiová, azúrovo modrá či tyrkysová. Línia Punkette lady sa už podľa názvu nechala inšpirovať punkovým štýlom a zahalila sa tak do čiernej farby. Zaujme zmyselným využitím čipky i kože. Vašu pozornosť tu určite pritiahnu pančuchy so vzorom tetovania, ktoré sa skvele hodí pre tie z vás, ktoré nechcú splynúť s davom.

Aj pánska kolekcia obsahuje tri odlišné línie, a to Novú ligu, Maľované pruhy a Urban explorer. Nová liga sa nesie v športovom duchu a inšpiráciu brala na golfových ihriskách aj v univerzitných mestečkách. U kolekcie Maľované pruhy hovorí názov za všetko. Nájdeme tu pruhované kúsky vo všemožných farebných kombináciách. Urban explorer zase oslavuje mestský štýl s ním spojenú nevšednosť, odvážnosť a neprehliadnuteľnos­ť, ktorú vyjadruje farebnými vzormi a potlačami.

Zdroj: www.2media.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.