Výpredaj pánskeho oblečenia - využite povianočné zľavy!

Výpredaj pánskeho oblečenia - využite povianočné zľavy!

15. januára 2013, výpredaj pánskeho oblečenia, zľavy oblečenie, zľavy Zara

Sponzorovanej odkazy:

Obchodné centrá lákali na zľavy už pred časom vianočných sviatkov. Na túžbu po zlacnenom tovare reagovali aj menšie kamenné obchody a internetové e-shopy. Avšak práve teraz prichádza čas výrazných zliav, ktoré šplhajú až k zníženiu ceny o 70 percent. Výpredaje zasiahli všetky odvetvia, z ktorých najvýraznejšie sledujeme zľavy na módny a elektronický tovar.

Najmä prakticky rozmýšľajúci muži, si nenechajú ujsť januárové výpredaje. Dobre totiž vedia, že si môžu kúpiť niekoľko kúskov za cenu jedného. Veľakrát vyčkávajú aj módni nadšenci, túžiaci po drahšom módnom skvoste, ktorý možno zakúpiť vo výpredajoch veľmi výhodne. Aké značky ponúkajú výrazný výpredaj pánskeho oblečenia?

Pre zistenie skutočných zliav som miesto pátrania po internete vyrazila do ulíc. Moje prvé kroky viedli do obchodu Pull & Bear.

Výpredaj pánskeho oblečenia v Pull & Bear

Najprv ma zaujal stojan s pánskymi tričkami v zľave o 50 percent. Tričká tak často dosahovali cien od 10eur až k 18eur. Hneď v blízkosti boli zľavnené jednofarebné pánske svetre v klasickom štýle. Keďže je Pull & Bear najmä trendová značka, ďalšie výpredajové akcie sa vynímali na vysoko módne oblečenie. Mikiny so zámerne spraným vzhľadom, heritage košele alebo slim nohavice.

V zľave je tiež pánska obuv a doplnky. V Pull & Bear zakúpite originálne pánske šatky aj pánske tašky.

Do výpredajov postupne putujú aj pánske bundy. Kabáty a bundy sa nesú v duchu heritage štýlu.

K Pull & Bear nemá ďaleko módna značka Zara, spadajúca pod krídla rovnakej spoločnosti. Aj tu sa stretneme s príjemným zľavovým nárastom na pánsku módu.

Zľavy v pánskom oddelení Zara

Pánska Zara zlacnela kožené bundy, ktoré teraz zakúpite za veľmi nízku cenu. Vo výpredaji sa nachádzajú aj pánske vesty a jarné /jesenné bundičky. Zima sa nám síce ešte len prebúdza, ale čoskoro sa po takýchto bundách začneme zase obzerať.

Pánske tričká Zara zaznamenali výrazný zľavový nárast, a tak neváhajte využiť lákavých zľavových ponúk a zaobstarať si dizajnovo zaujímavé tričko alebo basic tričko.

Toto bola len malá ukážka zliav pánskeho oblečenia. Medzi ďalšie značky by patrila na príklad značka Lee, anglický Pepe Jeans alebo obľúbená značka H & M.

Zdroj: www.zara.com , www.pullandbear.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a zľavy a výpredaje oblečenia.