Zoznámte sa! / Značka Mohit vie oslniť

Zoznámte sa! / Značka Mohit vie oslniť

9. januára 2013, Mohit, kolekcia, trendy, party kolekcia, zimná kolekcia, 2012

Sponzorovanej odkazy:

Značka oblečenia Mohit sa môže chváliť viac než 130 obchodmi po celom Poľsku aj v zahraničí, predovšetkým v oblasti strednej Európy. Táto sieť predajní sa snaží zaujať predovšetkým mladé ženy vo veku 25–35 rokov, ktoré oslovuje mestský chic štýl. Oblečenie značky Mohit je určené pre atraktívne, kreatívne a samostatné ženy, ktoré sú si vedomé svojich výhod. Kolekcia Mohit síce korešponduje so súčasnými módnymi trendmi, ale zároveň sa snaží byť originálna a bojuje proti stereotypom a každodennej rutine.

Šaty tejto značky sa skvele hodia do práce, ale aj na večer a voľné chvíle po nej. Zo všetkých kúskov však môžeme cítiť ženskosť, jednoduchú eleganciu a štýl.

Kolekcia Chic Night Out

Rovnako ako snáď všetky ostatné značky oblečenia má aj Mohit svoju párty kolekciu pre tohtoročné oslavy Silvestra a Nového Roka. Pozostáva z farieb typických pre toto obdobie, teda čiernej, béžovej, zlatej, striebornej a svetlunko ružovej. Neprekvapí ani množstvo zdobenia, ktoré môžeme na jednotlivých kúskoch oblečenia a doplnkoch nájsť, pretože flitre, kamienky, cvočky a retiazky sú v párty kolekciách takmer nutnosťou. Milovníci najnovších trendov si zrejme nenechajú ujsť peplum šaty, lodičky so zlatou špičkou či strieborný náhrdelník v tvare goliera. Pre romantické duše si návrhári nachystali topy zdobené krajkami, pre drsnejšie dámy zase psaníčko posiate cvočkami. V párty kolekcii Chic Night Out si na svoje príde skrátka každá z nás!

Ak vás po tomto malom predstavení značka Mohit zaujala, možno sa pýtate, kde sa jej obchody nachádzajú u nás na Slovensku. Zatiaľ si však mladistvé a chic oblečenie Mohit môžete zaobstarať iba u našich susedov, v Českej Republike, a to v Ostrave a Opave. Nezostáva teda než dúfať, že sa čoskoro dočkáme aj ďalších obchodov.

Ak milujete módu a štýl a chcete, aby z vášho oblečenia, a tým pádom aj z vás, sálala energia, je pre vás oblečenie značky Mohit nepochybne to pravé!

Zdroje: www.mohito.com , www.lpp.com.pl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.