Pietro filipi prvýkrát oblieka nevesty

Pietro filipi prvýkrát oblieka nevesty

24. decembra 2010, pietro filipi, svadobné šaty, Aňa Geislerová, Cerimonia

Sponzorovanej odkazy:

Prvýkrát v histórii módnej firmy pietro filipi sú súčasťou kolekcie luxusných dámskych a pánskych spoločenských šiat tiež svadobné šaty.

Atraktivne svadobné modely z novej kolekcie Cerimonia si vyskúšala aj herečka Aňa Geislerová, „tvár“ značky pietro filipi. „Vydávala som sa celkom tajne a úplne z lásky, a tú nezvyčajnú kombináciu som doplnila ešte oranžovou minisukňou a čiernou čiapočkou. A potom, pre pocit nevesty, som pridala závoj z Paríža, ktorý sme si kúpili s kamarátkou, aby sme mali zábavnejší Silvester. Bolo to krásne, " zaspomínala Aňa na vlastnú svadbu a ešte dodala: “ Keď ale teraz okolo seba vidím tú krásu, v ktorej sa môže vydať každá z vás, tak uvažujem o ďalšom kole … S rovnakým mužom, rovnakou láskou, ale v šatách od pietra filipi. Verte svojmu vkusu! "

Renomovaná, rýdzo česká, módna firma pietro filipi tak prichádza s mimoriadnym oživením sortimentu. Cerimonia poteší nevesty, ktoré by vo svojich svadobných šatách chceli žiariť nielen v ten jeden, jediný deň D. Nová kolekcia prináša nápadité strihové riešenia šiat prepracované do najmenšieho detailu. Pri šití bola použitá unikátna technológia vnútorného vypracovania, takže šaty skvele padnú a pristanú ženám rôznych postáv a proporcií. Symetrický živôtik, korzet, balónový strih sukní, šaty bez rukávov alebo s decentnými rukávkami, efektné tafty, saténové štruktúry, luxusné francúzske čipky, imitácia kožušiny … Majstrovské spracovanie, prvotriedne materiály a exkluzívny dizajn umožňujú obliecť šaty pri výnimočných udalostiach, ako je práve svadba, ale aj pri všednejších spoločenských príležitostiach.

Určujúcim pre pánske modely kolekcie luxusných spoločenských šiat Cerimonia je aktuálny trend outfitov, ktorému dominujú jednoradové saká na dva gombíky. Charakteristické sú premyslené detaily v podobe imitácie ručného prešívania, funkčné rozpárky rukávov alebo precízne vnútorné vypracovanie sák. Dokonalý vzhľad elegána korunuje žakárový hodvábny motýlik a šatka v rovnakom dezéne.

Svadobné šaty sú v predaji len v obchode na pražskej Národnej triede, ktorý sa nedávno stal reprezentatívnou „vlajkovou loďou“ predajnej siete pietro filipi. Vo všetkých ďalších obchodoch tejto značky po celej Českej republike si zákazníci môžu v pokoji prezrieť katalóg, vybrať si konkrétny model a šaty podľa ich želania potom budú do obchodu dodané.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.