Čo prinesie Ježiško deťom?

Čo prinesie Ježiško deťom?

21. decembra 2012,

Do onoho dňa „D“, na ktorý sa tešíme celý rok, ostáva už len pár dní a vaše deti sa určite nemôžu dočkať, čo im tento rok Ježiško opäť prinesie. Vzhľadom k tomu, že si už v jesenných mesiacoch o vysnívané darčeky napísali, vy presne viete, čím ich potešiť a ako vykúzliť úsmev na ich roztomilej tváričke. Keď ale svoje ratolesti nechcete zahltiť len hromadou zbytočných hračiek, nechajte sa inšpirovať napríklad kúpou kočíkov či iných užitočných nevyhnutností.

Zimné príslušenstvo nesklame

Zimné obdobie je v Slovenskej republike predsa len tým najdlhším, prečo si ho teda patrične neužiť? Prakticky odjakživa ste sa s partnerom spúšťali po kde akom kopci, ale s príchodom detí to už nie je také jednoduché? Využite teda sviatkov vianočných, ku kúpe veľmi praktického darčeka, ktorý milovníci zimy naozaj využijú. Kúpte pre svoje najmenšie ratolesti sánky, vďaka ktorým už žiadna prechádzka či menší výlet nebude prekážkou. Sánky sú navrhnuté tak, aby sa v nich vaše bábätko cítilo čo najpohodlnejšie a predovšetkým v absolútnom teple. Nemusíte mať teda strach z prechladnutia a pokojne popoludňajšie vychádzky, výlety zaraďte do rodinného programu.

Pre dievčatká to najlepšie

Rovnako, ako žiadny chlapec sa nezaobíde bez poriadnej autodráhy a autíčok, tak dievčatkám skrátka neodmysliteľne patria kočíky pre bábiky. Keď už vaša malá dorástla do veku, kedy staranie sa o napodobeninu bábätka je celodennou náplňou, voľba darčeka je úplne jasná. Na výber máte s mnohých možností, od klasických variánt ružovej farby až po do detailu premyslené kúsky, ktoré úplne presne kopírujú skutočné kočíky.

Darčeky pre chytré hlavičky

Darovať pod stromček plyšového medvedíka, bábiku Barbie alebo akúkoľvek inú hračku, je vcelku jednoduché. Deti sú zvyčajne veľmi vďačné za každú drobnosť, lebo aj s tou si dokážu hrať dlhé hodiny. Ale v dnešnej dobe počítačových hier a televízií bohužiaľ detské mozgy tak trochu zakrpatievajú. Zabudnite tentoraz na nič nehovoriace filmy na DVD a postavičky z plastu a radšej investujte do interaktívnej hry, ktorá rozvíja detskú predstavivosť, motoriku a predovšetkým podporuje myslenie. Skvelou voľbou sú napríklad detské aktivity, monopoly alebo kris kros.

Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii ostatné.