Čižmy na jeseň 2012

Čižmy na jeseň 2012

13. novembra 2012, čižmy jeseň 2012, čižmy GEOX, čižmy Baťa, semišové čižmy, jazdecké topánky, čižmy na podpätku

Sponzorovanej odkazy:

Čižmy sú neodmysliteľnou súčasťou jesenných dní. Ich sláva už však presiahla aj do obdobia jari a leta. Avšak z funkčného hľadiska sú stále pre obdobie jesene najdôležitejšie. Pripravila som pre vás menší prehľad jednotlivých štýlov a značiek. Vyberala som medzi značkami, ktoré sú tu bežne dostupné, a tak si snáď svoje vysnívané čižmy nájde každá z vás.

Jazdecké čižmy a cowboy boot – rozhodne áno!

Jazdecký štýl obuvi, ale aj obliekanie zaznamenávame už niekoľkú sezónu. Avšak tohtoročnú jeseň sa najmä obuv výrazne približuje tomuto štýlu a často ho priamo kopíruje. „Kovbojky“ a jazdecké čižmy sú jednoducho trendy. Veľkou výhodou je spojenie funkčnosti s designom. Takáto obuv je veľmi pohodlná a zároveň sa dobre kombinuje. Z ponuky značiek som v tomto prípade vybrala Zaru, pretože ponuka obuvi v tomto štýle sa značke výrazne podarila.

Pohodlie aj v čižmách s vysokým podpätkom

Predstava celého dňa stráveného na vysokých podpätkoch je pre nejednu ženu desivá. Opuchy, deformácie prstov a hlavne tá bolesť. Je pravda, že pri kúpe topánok na podpätku, je potrebné brať do úvahy správny sklon, tvar topánky aj materiál.

So značkou GEOX, ste sa už v Luxurymagu zoznámili. V jesennej ponuke sú rafinovane riešené čižmičky na vysokom podpätku. Spojenie vysokej kvality materiálov, priedušnosti obuvi a dokonalým premyslením správneho sklonu je korunované jednoduchým dizajnom. Jedná sa o nadčasové čižmy, ktoré môžete pohodlne nosiť niekoľko sezón.

Semiš, farby a zaujímavé detaily

Medzi trendy sezóny rozhodne patrí prevedenie obuvi v materiáli semiš. Dnes už sa takej obuvi nemusíme báť, pretože existuje mnoho špeciálnych prípravkov na údržbu. A tak jedny pekné semišky by sa v botníku rozhodne nestratili. Rozhodne tiež musíme pripomenúť výrazné farby – medzi nimi červená, modrá, oranžová alebo horčicová.

Je pravda, že klasické čierne čižmy sa nikdy nestratia, ale jeseň je plná pestrých farieb, tak sa nebojme trochu odviazať. Semišové čižmy a čižmy výrazných farieb má túto jeseň vo svojej ponuke napríklad značka Baťa alebo CCC.

Zdroj: www.zara.com , www.bata.cz , www.geox.com , www.ccc.eu , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.