Koža sa tento rok na jeseň a zimu nosí!

Koža sa tento rok na jeseň a zimu nosí!

11. novembra 2012, kožené oblečenie, kožené trendy, kožené nohavice, kožené sukne, kožené bundy

Sponzorovanej odkazy:

Koža sa v zime vždy vracia vo veľkom štýle, ale vždy predsa len o niečo lepšie a zaujímavejšie ako v predchádzajúci rok. Kožené vesty, bundy, nohavice, sukne a rôzne iné kožené doplnky. Nič nie je zakázané, nič nie je out of style. Avšak ako so všetkým ostatným, ako je aj koža môže byť niekedy nad mieru.

Kožené oblečky nie sú vhodné pre každý typ postavy. Vzhľadom k tomu, že sú kožené nohavice alebo sukne veľmi priliehavé, môžu zvýrazniť tie krivky, ktoré by sme radšej skryli. Preto ak máte silnejšie nohy, radšej sa koženým legínam a nohaviciam vyhnite. Pozor dajte aj na kožené šaty, pretože vďaka svojmu lesklému povrchu upozornia na guľaté bruško. Trefou do čierneho je kožená bunda, tá pristane skoro každému.

Kožená sukňa

Kožená sukňa je nutnou súčasťou väčšiny módnych skríň. Je neskutočne sexy a nekonečne všestranná. Dá sa nosiť s hodvábnou blúzkou, s ktorou je výsledok veľmi ženský a sofistikovaný. Mimo to ju môžete jednoducho kombinovať s priliehavým alebo voľným topom, so svetrom alebo s džínsovou bundou.

Kožené nohavice

Možno tomu nebudete veriť, ale kožené nohavice sú veľmi pohodlné. A čo viac? Je v nich krásne teplo. Kožené nohavice môžete kombinovať s rovnakými odevnými kúskami ako s koženou sukňou. Určite Vás ale tiež bude zaujímať, aké topánky si k nim obuť. Najlepšie sú lodičky na podpätku, ktoré s pribúdajúcou zimou vymeníte za členkové topánky na podpätku alebo platforme. Samozrejme nechýbajú ani vysoké topánky s prackami v rovnakom, teda motorkárskom alebo rockovom štýle.

Kožené bundy

Konečne sme si ich už skoro všetky všimli a zaradili sme ich do svojho jesenného šatníka. O čom je reč? O neskutočne štýlových kožených bundách, ktoré vídame v uliciach v rozmanitých prevedeniach, farbách a štýloch. Môžete si vybrať napríklad jednoduchú koženú bundu alebo krivák. Alebo chcete radšej niečo výraznejšieho? Napríklad koženú bundu s baránkom na golieri alebo rebelsky ocvočkovanú bundu? Každá z Vás si podľa svojho štýlu určite príde na svoje.

Kožené doplnky

Kožené topánky alebo kabelky všetky dobre poznáme. Čo ale hovoríte na kožené goliere, manžety alebo čelenky?

Ak nechcete vyzerať ako Catwoman (a teraz to nemyslím v dobrom slova zmysle), vyberte si radšej jeden kožený odev a na to že môžete radšej doplniť outfit ďalším koženým doplnkom. To isté platí aj pre látky podobnej textúry, ako je napríklad semiš.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.