Pánske kabáty jeseň 2012

Pánske kabáty jeseň 2012

28. októbra 2012, pánske kabáty, kabáty Zara, pánsky trenčkot, originálny pánsky kabát

Sponzorovanej odkazy:

Pánske kabáty pre túto jesennú sezónu sa držia jednoznačne aktuálnych trendov. Na jednej strane stoja asymetrické strihy, veľké goliere, krivé zipsy a kabáty v štýle heritage a na druhej strane zase klasické kabáty s jednoduchým strihom a nezabudnuteľná stálica šatníkov trenčkot. Farby sú skôr tmavé – čierna, tmavo šedá, sivá, hnedá a béžová.

Kabáty Heritage od Pull & Bear

Značka Pull & Bear si nachystala pre pánov špeciálnu kolekciu Heritage. Ak sa vám tento štýl páči, oblečenie a doplnky pre jesennú sezónu si zamilujete.

Nechýbajú samozrejme ani pánske kabáty Pull & Bear v tomto jedinečnom štýle. Vyzerajú, ako keď sme prehrabali staré pôdy a našli modely z doby minulej. Rozhodne sú štýlové a nápadité. Taký kabát pomerne vyžaduje celkový štýl obliekania v duchu Heritage, ale v hre sú aj zaujímavé kombinácie.

Za taký nadčasový kúsok považujem bavlnený pánsky kabát v štýle trenčkotu.

Čo má pre pánov nachystané Zara?

Asi nemožno zabudnúť na kabáty Zara. Značka, ktorá nikdy nezabudne trendy a nikdy nezabudne na ony bežne „nositeľné“ kúsky.

kabátov Zara sa stretávame s nasledujúcimi trendmi: kombinácia materiálov (ktorá sa nevyhla ani dámskej móde), asymetrické kabáty s veľkými goliermi, tiež kabáty s goliermi a kožušinou a samozrejme nechýba klasický trenčkot.

Priaznivci biznis módy zrejme ocenia najviac jednoduché čierne kabáty s vypasovaným strihom a dĺžkou nad kolená. Zároveň sa objavujú kúsky ideálne priamo k celému obleku. Napríklad sivý dlhší kabát alebo kabát navrhnutý podľa strihu typického saka.

Pánske kabáty tento rok statočne začínajú šliapať na päty spoločenským i športovým bundám. Predsa len doba jesene ešte nevyžaduje perové bundy a taký vlnený kabát dokáže tiež dobre zahriať. Kabáty sú bežne dostupné v kamenných obchodoch aj v obchodných reťazcoch za pomerne priaznivé ceny.

Zdroj: www.zara.com , www.pullandbear.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.