Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012

16. októbra 2012, oblečenie pre bábätká, H & M, Lindex, Reserved, Benetton, detská móda, jeseň 2012, oblečenie pre deti

Sponzorovanej odkazy:

Nielen dospelí, ale aj deti majú svoju vlastnú módu. V každej sezóne nastupujú nové a nové kolekcie. Aj keď to možno niektorým z vás pripadá zbytočné, niektorí zase naopak veľmi dbajú na imidž svojich detí, tak ako predné módne značky. A detské oblečenie je navyše tak moc roztomilé, že by bola škoda ho nejakým spôsobom zabudnúť alebo dokonca vynechať!

H & M

Veľmi obľúbená značka na Slovensku aj v mnohých iných krajinách sveta prichádza túto jeseň s krásnou detskou kolekciou. Veľmi sa tu zamerali na pestré farby. Letieť bude tyrkysová, zelená alebo oranžová a u dievčatiek potom fialová, ružová alebo červená. V tejto kolekcii nájdete všetko, čo budú vaše ratolesti na jeseň potrebovať – svetre, mikiny, nohavice, vesty, bundičky a tak ďalej.

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Lindex

Detské kolekcie Lindex sú rozdelené do piatich kategórií podľa veku dieťaťa. Nájdete tu teda oblečenie pre bábätká (0–1 rok), chlapcov a dievčatá od 1–7 rokov a od 8–14 rokov. Oblečenie pre bábätká je veľmi roztomilé a vôbec sa nesnaží podobať oblečeniu dospelých. Rovnako tak je tomu aj pri malých dievčatkách. Chlapci si vo svojom oblečení ale budú pripadať ako veľkí muži. In budú u chlapcov predovšetkým úzke nohavice, zapínacie svetríky aj huňaté svetre.

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Benetton

Jesenná kolekcia pre deti od Benettonu je úplne niečo iné. Benetton stavil predovšetkým na svoju reklamnú kampaň, ktorá nadchne každého. Malí a mladí modeli a malé i mladé modelky vyzerajú úžasne. V jednej zo svojich kampaní zapojili do fotenia aj psíkov, ktorí s deťmi perfektne ladia. A to nehovorím o fotkách bábätiek, ktoré sú viac ako rozkošné.

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Reserved

Ďalšou dostupnou módou je značka Reserved. Detské oblečenie je tu tiež rozdelené do kategórií podľa veku. Vsádza sa tu predovšetkým na potlače obľúbených rozprávkových hrdinov a u oblečenia pre väčšie deti si zasa Reserved pohral so strihmi. Všetko oblečenie sa spolu dá skvele kombinovať. V obchode Reserved si určite vyberiete.

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.reserved.com www.hm.com www.benetton.com www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.