Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012

Myslíme aj na tých najmenších! - Detská móda jeseň 2012

16. októbra 2012, oblečenie pre bábätká, H & M, Lindex, Reserved, Benetton, detská móda, jeseň 2012, oblečenie pre deti

Sponzorovanej odkazy:

Nielen dospelí, ale aj deti majú svoju vlastnú módu. V každej sezóne nastupujú nové a nové kolekcie. Aj keď to možno niektorým z vás pripadá zbytočné, niektorí zase naopak veľmi dbajú na imidž svojich detí, tak ako predné módne značky. A detské oblečenie je navyše tak moc roztomilé, že by bola škoda ho nejakým spôsobom zabudnúť alebo dokonca vynechať!

H & M

Veľmi obľúbená značka na Slovensku aj v mnohých iných krajinách sveta prichádza túto jeseň s krásnou detskou kolekciou. Veľmi sa tu zamerali na pestré farby. Letieť bude tyrkysová, zelená alebo oranžová a u dievčatiek potom fialová, ružová alebo červená. V tejto kolekcii nájdete všetko, čo budú vaše ratolesti na jeseň potrebovať – svetre, mikiny, nohavice, vesty, bundičky a tak ďalej.

Lindex

Detské kolekcie Lindex sú rozdelené do piatich kategórií podľa veku dieťaťa. Nájdete tu teda oblečenie pre bábätká (0–1 rok), chlapcov a dievčatá od 1–7 rokov a od 8–14 rokov. Oblečenie pre bábätká je veľmi roztomilé a vôbec sa nesnaží podobať oblečeniu dospelých. Rovnako tak je tomu aj pri malých dievčatkách. Chlapci si vo svojom oblečení ale budú pripadať ako veľkí muži. In budú u chlapcov predovšetkým úzke nohavice, zapínacie svetríky aj huňaté svetre.

Benetton

Jesenná kolekcia pre deti od Benettonu je úplne niečo iné. Benetton stavil predovšetkým na svoju reklamnú kampaň, ktorá nadchne každého. Malí a mladí modeli a malé i mladé modelky vyzerajú úžasne. V jednej zo svojich kampaní zapojili do fotenia aj psíkov, ktorí s deťmi perfektne ladia. A to nehovorím o fotkách bábätiek, ktoré sú viac ako rozkošné.

Reserved

Ďalšou dostupnou módou je značka Reserved. Detské oblečenie je tu tiež rozdelené do kategórií podľa veku. Vsádza sa tu predovšetkým na potlače obľúbených rozprávkových hrdinov a u oblečenia pre väčšie deti si zasa Reserved pohral so strihmi. Všetko oblečenie sa spolu dá skvele kombinovať. V obchode Reserved si určite vyberiete.

Zdroje: www.reserved.com www.hm.com www.benetton.com www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.