Kolekcia topánok CCC a pôvabná Taťána Kuchařová

Kolekcia topánok CCC a pôvabná Taťána Kuchařová

19. októbra 2012, CCC, obuv CCC, Taťána Kuchařová, jesenné dámske topánky, zimné dámske topánky

Sponzorovanej odkazy:

Rady by ste vkročili do jesenných dní s pôvabom topmodelky? Začínate už vyberať jesenné topánky a novú kabelku? Potom neprehliadnite kolekciu značky CCC, ktorú tentoraz nafotila krásna česká modelka Taťána Kuchařová.

Jesenná / zimná kolekcia CCC hýri trendmi aj farbami. Stretneme sa s modernými širšími podpätkami, topánkami so šnurovaním i s členkovými topánkami. Poďme sa prejsť pestrým svetom topánok a kabeliek CCC pre jeseň 2012.

Červená, béžová a hnedá

V kolekcii CCC nemožno prehliadnuť trend niekoľkých farieb. Jedná sa predovšetkým o červenú. K dostaniu sú napríklad červené lodičky s originálnou platformou.

Nezabúdajme v jesenných dňoch na pohodlie. Ako inak než štýlové. Čo tak červené členkové topánky alebo hnedé s platformou?

Béžová farba a celkovo odtiene hnedej v jesennej kolekcii prevažujú. Nielen značka CCC si všimla, že by sme radi spojili funkčnosť a krásu v jeden pár topánok. Mňa zaujali členkové topánky na podpätku s modernými páskami, ktoré sú vo vnútri vyhrievané kožúškom.

V jednoduchosti je krása

Ak sa obzeráte po nejakom jednoduchom modeli univerzálnych topánok, ktoré však nie sú nijako nudné, určite ste v CCC správne.

Kolekcia jeseň / zima 2012 ponúka mnoho jednoduchých modelov. Väčšinou sa jedná o elegantné topánky so stabilným podpätkom a s dobrým spracovaním. Vždy je pridaný nejaký moderný prvok. Možno práve neustále hľadanie drobných inovácií robí topánky i kabelky CCC tak mladistvé a jedinečné.

Čo je trendy v CCC?

Tento rok si získavajú našu pozornosť najmä zipsy, cvočky alebo ozdobné pracky. Nemenej výrazný je prvok šnurovania, a to predovšetkým u kotníčkových topánok.

Kabelky jeseň / zima v CCC

Kabelky objavíme prevažne vo vyššie uvedených farbách – červenej, béžovej, hnedej. Výhodou je, že sa tak dajú ľahko skombinovať s danými topánkami.

Topánky aj kabelky neraz objavíme v prevedení materiálu semiš.

Kolekcia jeseň / zima 2012 značky CCC je sama o sebe moderná, dynamická a zároveň v nej drieme duch ženskej jemnosti. Tvár Taťány Kuchařovej dokonale umocňuje celkový dojem.

www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.