Elegantná jeseň 2012 podľa HE by Mango

Elegantná jeseň 2012 podľa HE by Mango

21. októbra 2012, HE by Mango, Mango, pánska kolekcia, jeseň 2012, trendy, pánske trendy, kabáty, nohavice, svetre, kardigany, topánky, šály

Sponzorovanej odkazy:

S novou pánskou kolekciou na jeseň 2012 prišla aj značka Mango. Kolekcia je opäť prezentovaná španielskym futbalistom Gerardom Piqué a je, ako už sa stalo snáď pravidlom, znovu úžasnou ukážkou elegantného pánskeho štýlu, ktorý vykúzli gentlemana snáď z každého muža. Kabáty, košele, saká, nohavice, ale ani topánky či pánske tašky v kolekcii nechýbajú a vďaka Mangu tak môžete vkročiť do tohtoročnej jesene naozaj so štýlom!

Kabáty a bundy pre chladnejšie dni

Kým teraz si ešte môžeme pár dní užívať babieho leta a slniečka, chladnejším dňom sa celkom iste nevyhneme. Potom nastane čas pre jesenné kabáty a bundy. A ako tie pánske podľa Manga vyzerajú? Často sa v kolekcii objavujú bundy prešívané, ktoré zaručujú dostatok tepla, a to v najrôznejších farebných prevedeniach – od tmavo modrej, béžovej a šedej až napríklad po výraznú červenú. Ďalej v kolekcii nájdeme kratšie kabáty do pásu v tlmenejších a klasických jesenných odtieňoch modrej, šedej a hnedej a nemôže chýbať ani nestarnúci trenčkot.

Svetre a kardigany – jednoduchá elegancia

Prečo vymýšľať niečo nové, keď jednoduchosť a klasickosť sa páčia stále – to si zrejme návrhári značky Mango povedali, keď vytvárali svetre a kardigany pre pánsku kolekciu. Väčšina z nich je totiž jednofarebná a zdobia ju maximálne gombíky, zips či pár prúžkov. Napriek tomu ale nepôsobí v žiadnom prípade nudne, a to predovšetkým vďaka zaujímavých odtieňom, ako je vínová, kráľovsky modrá alebo tmavo zelená, a tiež vďaka skvelej kombinovateľnosti svetrov s košeľami.

Nohavice alebo džínsy?

Ani nohavice nijako nevybočujú z elegantného ducha a taktiež sa držia skôr tlmených farieb modrej, hnedej a šedej. V kolekcii nájdeme aj veľké množstvo riflí v podobných odtieňoch.

Doplnky ako nevyhnutnosť

O tom, že doplnky tvoria outfit, počúvame takmer stále, a preto je jasné, že nemôžu chýbať ani v pánskej kolekcii. Mango sa zameralo predovšetkým na topánky, ktoré sú vo väčšine prípadov kožené a vysoko elegantné. Okrem poltopánok tu nájdeme aj vyššie členkové topánky. Úplnou jesennou nevyhnutnosťou sú potom šály posiate najrôznejšími vzormi.

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.