Must have, ktorý si získal naše srdcia - peplum jeseň 2012

Must have, ktorý si získal naše srdcia - peplum jeseň 2012

22. septembra 2012, šaty jeseň 2012, šaty na jeseň, jesenné šaty, jeseň trendy, spoločenské šaty, peplum, šaty peplum, sukne peplum, Zara peplum, Bershka peplum, Mango peplum

Sponzorovanej odkazy:

O trende menom peplum ste už v Luxurymagu čítali. Volánik umiestnený v páse si našiel po celom svete veľa fanúšikov. Snáď preto, že je schopný zamaskovať isté nedostatky alebo možno z dôvodu, že je veľmi roztomilý. Nejedná sa o prvok veliaci trendom leta, pretože jeho popularita plynule prešla do jesenných kolekcií.

Peplum a hravé dievčenské šaty

Najprv sme začali vídať rozverné dievčenské šaty s originálnym volánikom v páse alebo blúzky. V tomto smere nastáva na jeseň v podstate gradácia. Značky ponúkajú ešte viac šiat a sukní v štýle peplum a dávajú im najrôznejšie farby. Vyraziť môžete napríklad do obchodov Zara alebo Mango.

Priestor dostávajú aj strihy, a tak nájdeme šaty peplum s poodhalenými chrbtom, so zipsami alebo zaujímavým riešením vrchnej časti.

Volánik a biznis móda?

Možno si hovoríte, že tento prvok si môže dovoliť iba štíhla mladá dievčina. To však nie je pravdou. Peplum naozaj dokáže často zamaskovať mierne nedostatky postavy. Navyše veľkosť aj strih volánikov sa líšia. Vyskúšajte rôzne druhy oblečenia s peplum a nájdite strih, ktorý vám bude vyhovovať.

Jesenná kolekcia značiek ponúka topy, šaty aj sukne peplum v elegantnom štýle. Dokonca je možné objaviť aj celý kostým – sukňa a top v biznis štýle, ktorý je ideálny pre jesenné dni.

Peplum šaty sú sexy a zmyselné. Z roztomilých dievčenských šiat môže rafinovaný strih, čierna farba a ostatné doplnky, vytvoriť príťažlivý outfit.

Kam sa peplum nosí?

Nie je potrebné stanoviť módne limity. Peplum nie je prvok, ktorý by mal niekoho pobúriť. Ak je dobre zvolený celý outfit, môžete si ho dopriať pri ktorejkoľvek príležitosti. K dostaniu sú decentné a elegantné varianty, priamo stvorené do biznis sveta. Na druhej strane tiež objavíme sexy modely, s ktorých využitím sa dá počítať len na večierky.

Zdroj: www.zara.com , www.bershka.com , www.mango.comwww.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.