Luxusné pero Waterman Exception Solid Gold za 15 000 eur!

Luxusné pero Waterman Exception Solid Gold za 15 000 eur!

27. septembra 2012, luxusné pero

Sponzorovanej odkazy:

Toto luxusné pero môžete zakúpiť v e-shope www.luxusni-pera.cz.

História značky Waterman, ktorá vyrába písacie potreby siaha až do 19. storočia, presnejšie do roku 1883. Jedného dňa tohto roka, mal otecko tejto značky Lewis Edson Waterman, ktorý pracoval ako poisťovací agent, smolný deň. Prišiel o zákazku, a to len z toho dôvodu, že jeho plniace pero pri podpise urobilo na zmluve kaňku, a než sa vrátil s novou kópiou, klient bol preč. Od tejto chvíle sa mu potom začali strácať jeho predstavy o budúcnosti. Zanechal doterajšiu prácu a začal usilovne premýšľať nad tým, ako zabrániť samovoľnému vytekaniu atramentu z pier. Samozrejme, že jeho snaženie bolo úspešné, inak by firma Waterman neexistovala. Prišiel na úplne nový spôsob plnenia pier a roku 1888 vznikla firma s názvom The LE Waterman Company.

Prvé pero, ktoré vzniklo, nieslo názov „Regular“. Bolo veľmi dlhé a dekorované v dreve. Úspech bol samozrejme okamžitý a perá sa začali exportovať do celého sveta. Napríklad Lloyd George podpísal Versaillskú mierovú zmluvu, ktorá oficiálne ukončila prvú svetovú vojnu, unikátnym zlatým perom Waterman. A kvalitu týchto per si vyskúšali už aj mnohé slávne osobnosti. Napríklad americký letec Charles Lindbergh, známy predovšetkým prvým sólovým preletom Atlantického oceánu, s ním písal počas svojho historického letu svoj ​​denník.

Teraz je na trhu úplne nové luxusné pero Waterman Exception Solid Gold, ktoré kúpite za cenu celkom slušného auta či menšieho bytu 15 000 eur. Toto pero je vyrobené z 18-karátového zlata a má veľmi neobvyklý štvorcový tvar, ktorý ihneď zaujme vašu pozornosť. Zo zlata nie je vyrobené len telo pera, ale aj samotný hrot, čo vás môže prekvapiť ešte viac. Pero je ručne leštené, jednotlivo očíslované a na záver otestované špecialistom. Budete mať teda istotu, že vlastníte skutočný originál, čo by podľa môjho názoru malo byť za tieto peniaze samozrejmé.

Ak si budete chcieť pero Waterman Exception Solid Gold kúpiť, je nutné aby ste si zvolili príslušný správny hrot pera. Na výber máte zo štyroch druhov hrotov. Hrot F, ktorý je veľmi slabulinký a len miernym tlakom zanecháva na papieri jemnú stopu. Tento hrot si obľúbili predovšetkým ženy. Ďalej potom M, ktorý je stredný a je tak vhodný pre všetkých. EX je hrot veľmi slabý a je určený pre ruku s veľmi ľahkým dotykom. A ako posledný hrot B, ktorý je široký a zanecháva tak širokú stopu.

Pero Waterman Exception Solid Gold dostanete v krásnej modrej darčekovej krabičke a všetko príslušenstvo si k nemu budete môcť zakúpiť už za prijateľnejšie ceny. Ak sa teda chcete vzdať auta, bytu alebo dovoleniek na niekoľko rokov dopredu, môžete si zaobstarať pero Waterman Exception Solid Gold za 15 000 eur.

Toto luxusné pero môžete zakúpiť v e-shope www.luxusni-pera.cz.

Zdroj: http://www.plnici-pera.cz/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné, technika a značky a značkové oblečenie.