Veľké kabelky hitom jesene 2012

Veľké kabelky hitom jesene 2012

16. septembra 2012, Veľké kabelky, kabelky jeseň 2012, kabelky Mango, kabelky Zara

Sponzorovanej odkazy:

Kabelky sú nevyhnutnou súčasťou každej ženy. Športový ráz síce podporuje nosenie batohov, ale aj tak si držia kabelky privilégium. Každú sezónu sa dočkáme nejakej novinky na trhu. Či už sa jedná o pozmenený dizajn, tvar, materiál. Veľké kabelky nie sú extra prekvapením. Mnohé z nás ich nosia bez ohľadu na trendy celý život, pretože sa do nich skrátka zmestia všetky nevyhnutnosti. Jeseň 2012 sa ale teší obľube veľkých kabeliek viac, ako v predchádzajúcich rokoch. A je naozaj o čo stáť. Návrhári sa vyznamenali, a k dostaniu sú rôzne zaujímavé modely.

Veľké kabelky Zara na jeseň 2012

Značka Zara prináša na jeseň 2012 veľmi jednoduchý dizajn kabeliek, ktoré sú priamo stvorené pre nákupy. Prevažne majú pevnú konštrukciu a zaujímavý tvar. Farby sú striedme v odtieňoch čiernej, hnedej prípadne béžovej.

Niektoré kabelky pripomínajú tvar košíka a zaiste všetkým spríjemnia nákupy. Ostatne od nakupovania prevzali kabelky aj názov Shopping bag. Zmestí sa do nich skutočne takmer všetko a okrem nakupovania ich môžeme pohodlne využiť na bežné nosenie do práce.

Casual kabelky Mango

Ak sa obhliadame po praktickej väcšej kabelke, ktorá sa hodí na nejednu udalosť, určite by sme mali zavítať do obchodov Mango. V jesennej kolekcii sa objavujú neutrálne kabelky väčšej veľkosti s pevným aj voľnejším tvarom.

Ako pohodlne nosiť veľké tašky?

Je pravda, že sa do obľuby dostali veľké listové kabelky, ktoré nie je úplne jednoduché nosiť, ale takmer każdá väčšia taška obsahuje ešte dlhé ucho, ktoré pohodlne prehodíme cez ramená.

Veľké tašky sa ale bežne nosia aj v rukách, podobne ako batožina. Každá kabelka môže spĺňať iný účel. Na pracovné dokumenty je vhodnejšia pevnejšia konštrukcia kabelky, kdežto na nákupy lepšie využijeme športovejšie kabelky tzv. vaky. Vak nemá pevné dno ani strany a všetko sa v ňom ľahko stratí. Ak nechceme nekonečne v taške pátrať, zvolíme radšej kabelku s pevnou konštrukciou.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.