Prvé fotky spolupráce Lindex a Missoni sú tu!

Prvé fotky spolupráce Lindex a Missoni sú tu!

9. septembra 2012, Missoni, Lindex, Missoni pre Lindex, Missoni for Lindex, Missoni kolekcia pre Lindex, Lindex oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Pre všetkých z vás, ktorí s netrpezlivosťou alebo len so zvedavosťou čakali na to, ako spolupráca švédskej high street značky Lindex a slávnej talianskej značky Missoni dopadne, sú tu prvé fotografie z kolekcie, ktorá bude uvedená na trh 25. septembra vo všetkých predajniach Lindex v Škandinávii, strednej Európe, na Blízkom východe a tiež v internetovom obchode na www.lindex.com .

Odtlačok značky Missoni je v tejto kolekcii viac ako zjavný. Snáď nikto by tieto módne kusy s typickými missonskými vzormi nepovažoval za niečo iné než práve Missoni. Inak táto spolupráca ani dopadnúť nemohla a je pravda, že výsledok bol dosť predvídateľný. Missonská klasika, ktorej však chýba onen zaujímavý zvrat a zmysel pre detail, na ktorý sme u značky Missoni v posledných rokoch zvyknutí. Nuž, je to kolekcia pre širšie masy a ako taká spĺňa všetky požiadavky. Kolekcia sa skladá z dámskeho a detského oblečenia, spodného prádla a samozrejme nechýbajú ani doplnky. Vyznačuje sa nezameniteľnými Missoni vzormi, ktoré je možné vzájomne kombinovať a dosiahnuť tak originálneho a nečakaného efektu. Okrem charakteristických cik-cak línií, kolekcia novo obsahuje tiež motýlie vzory. Vyzdvihla by som hlavne klasické úpletové šaty a pohodlné svetre.

Ako už bolo spomenuté, Missoni a Lindex nezabudli ani na deti, a tak môžete okrem seba sama obliecť do Missoni aj svoju ratolesť – detská kolekcia je celkom vydarená a bohatá, a tak rodičia so slabosťou pre taliansky dizajn potešia detské body, tuniky, legíny a ďalšie doplnky určené deťom. Výber doplnkov je v celej kolekcii bohatý – kľúčové sú kabelky, náhrdelníky a náramky.

Prostredníctvom tejto kolekcie bude Lindex pokračovať v podpore boja proti rakovine prsníka, a to desiatimi percentami z predajnej ceny každého kusu oblečenia z tejto rady. Teraz máte príležitosť prezrieť si Lindex Missoni lookbook!

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.