Jesenná kolekcia Humanic 2010 je plná trendy štýlov

Jesenná kolekcia Humanic 2010 je plná trendy štýlov

5. decembra 2010, Humanic, členkové topánky, obuv, kozačky nad kolená, lodičky, platforma, jeseň 2010, kozačky 2010

Večná je téma módnych topánok na novú sezónu. Dnes si predstavíme kolekciu módnej obuvi nemeckej spoločnosti Humanic. Obuv Humanic na jeseň 2010 je skutočne rôznorodá. V jej modeloch sa odrážajú nové štýly a trendy, ktoré si so sebou nová sezóna chladnejších a sychravejších dní prináša. Nezabudneme zhodnotiť ani ich. Jesenná kolekcia 2010 je rozdelená do štyroch podkategórií. Je to *Neutral Territory, Utility, Princess of Horror a Suede Mood. Postupne si predstavíme každú z nich a zároveň ukážeme pár modelov obuvi z tejto línie. Poďme spolu do raja topánok nemeckej značky Humanic.


Neutral Territory

Mottom podkolekcie Neutral Territory značky Humanic je „Menej je viac“ alebo „Naspäť k základom“. Patria k tomu modely klasických lodičiek, štvorcovo tvarované balerínky a toľko populárne, vyhľadávané a štýlové členkové čižmičky, ktoré sú vyrobené z kvalitného koženého materiálu. Výhodou tohto koženého materiálu je jeho nepriepustnosť, vysoká odolnosť a perfektný vzhľad. Takéto topánky by vám pri správnom ošetrovaní mali vydržať určite viac než len jednu sezónu. Módnymi farbami tejto podkolekcie sú béžová, kaki, šedá, svetlohnedá, tmavošedivá a klasická čierna, ako farba, ktorá pôsobí žensky, elegantne a jednoducho stále štýlovo. Nájdeme tu obuv na vysokom i nižšom podpätku, širšom i užšom podpätku, ale aj topánky na módnej platforme, ktoré sú hitom jesennej sezóny 2010. Obuv sa hodí k dámskym oblekom, jednoduchým strihom šat, hodvábnym topom i bluzkám.


Utility

Línia Utility vyjadruje mix dávneho vojenského štýlu so štýlom moderným. Modely z tejto kolekcie majú vyjadrovať mestskosť a neformálnosť a pritom zostať cool. Nenájdete tu len typické šnurovacie topánky, ale objavíte tu tiež napríklad i členkové šnurovacie sexy topánky na vyšších podpätkoch, vysoké čižmy s rôznym typom podpätku a častým doplnkom pracky. Utility štýl je plný pohodových a jednoduchých modelov obuvi, z ktorých vyžaruje konformita a dokonalosť. Hodí sa na denné nosenie, na prechádzky, ale aj do baru. Farebne v nich nájdeme tóny zelenej, šedej, čiernej, rôzne odtiene béžovej a hnedej. Výborne sa hodí k vypasovaným bundičkám a úzkym kabátikom, k úzkym džínsom a modelom oblečenia s vojenskými prvkami.


Princess of Horror

Ďalšia z trendy podkolekcií spoločnosti Humanic na jeseň 2010 je podkolekcia s charakteristickým názvom Princess of Horror. Je čierna, sexy aj celkom elegantná a veľmi vkusná. Trochu nám môže pripomínať aj takzvaný gothic štýl. Nájdeme tu metalové zipovanie, pracky, cvočky, členkovú obuv s platformou, ihlové podpätky rovnako ako širšie tvary podpätkov, ale aj toľko moderné vysoké čižmy nad kolená. Modely tejto kategórie sa budú skvelo hodiť k čiernym kúskom oblečenia, červeným namaľovaným perám a rozpusteným vlasom. Buďte sexy gotická a zároveň elegantná s modelmi kolekcie Princess of Horror od Humanic.


The Suede Mood

Poslednou je línia aktuálnej jesennej kolekcie The Suede Mood. Jedná sa o pohodlnú neformálnu obuv inšpirovanú neskorými 60. rokmi. Aj označenie kolekcie The Suede Mood alebo „Semišová Nálada“ hovorí za všetko. Je to práve semiš, ktorý tvorí materiál všetkých modelov topánok z tejto rady. Nájdeme tu elegantné, moderné a pohodlné modely ako sú lodičky, členková obuv, alebo čižmy nad kolená. Všetko zo semišu. Vďaka svojej jednoduchosti a ľahko kombinovateľným farbám sa budú topánočky hodiť k takmer akýmkoľvek modelom oblečenia. Od džínsov, cez nohavice až po šaty.


Módna značka Humanic vám na jeseň 2010 prináša mnoho modelov, ktoré stoja za to, mať ich. Neváhajte a vyjdite si do butikov Humanic pre tie vaše nové, vysnívané a trendy topánky, ktoré vás potešia, zahrejú a štýlovo odejú.

„Zdroj“: www.humanic.de

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.