Čo s vlasmi cez leto? Zapliesť! / Copy a vrkôčiky

Čo s vlasmi cez leto? Zapliesť! / Copy a vrkôčiky

7. augusta 2012, letný účes, vlasy, účes, trendy účes, cop, pletené vlasy, copy, fishtail, Waterfall, mermaid

Sponzorovanej odkazy:

Prichádza leto a s ním pre mnohé z nás aj malý problém s vlasmi. Ak je váš účes krátky, máte skoro po starostiach, ale mať dlhé vlasy v sparných dňoch rozpustené nie je vždy najpríjemnejšie. Máme pre vás ale skvelú, praktickú a veľmi trendy variantu, ako si s vlasmi môžete počas leta pohrať – zapletané účesy. Najrôznejšie vrkôčiky sú hitom a ponúkajú snáď nekonečne veľa možností a štýlov. Stačí mať čas, chuť a aspoň trochu šikovné prsty (alebo kamarátku) a aj vy si zo svojich vlasov môžete vytvoriť romantické vrkôčiky.

Klasika trochu inak: Fishtail

Klasický vrkoč zvládne každý, a tak určite neuškodí malá obmena – napríklad fishtail, čiže rybí chvost. Tento typ vrkoča sa pletie trochu inak ako klasický vrkoč z troch prameňov (ako uvidíte vo videu) a výsledok vyzerá o poznanie zaujímavejšie. S týmto účesom sme mohli vidieť napríklad aj speváčku Rihannu, ale obľúbili si ho aj ďalšie celebrity.

Dva v jednom – mermaid vrkoč

Takzvaný mermaid vrkoč možno na prvý pohľad vyzerá ako veľmi zložitý účes, k ktorého vytvorenie je potreba zručného kaderníka, ale našťastie pre nás to tak nie je. Jedná sa možno o jeden z najjednoduchších účesov, ktoré vám tu dnes predstavujeme. Vystačíte si so znalosťou klasického vrkoča z troch prameňov vlasov, upletiete takto copy dva a potom ich jednoducho za pomoci sponiek a gumičky spojíte v jeden veľký vrkoč.

Romantický vodopád

Ďalšou veľmi obľúbenou variantou zapletených vlasov je vodopád, v origináli waterfall vrkoč, ktorý na vlasoch vytvorí akúsi kaskádu a pôsobí neuveriteľne romanticky a nežne. Je tak ideálny napríklad na romantickú vychádzku v letných šatách.

Zapletená čelenka

Ak sú vaše vlasy príliš krátke na predchádzajúce možnosti pletenia, nezúfajte. Aj pre vás sa totiž nájde nejeden zapletený účes, napríklad čelenka. Jedná sa navyše aj o veľmi praktický hairstyle, vďaka nemu vám nebudú vlasy padať do očí a môžete ho vytvoriť aj keď nosíte ofinu. Pre inšpiráciu odporúčam fotky Jessicy Alby alebo Lauren Conrad.

Zdroje: www.youtube.com , www.wehearit.comwww.tumblr.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii vlasy a účesy.