Hit leta 2012! - Kraťasové overaly

Hit leta 2012! - Kraťasové overaly

30. júla 2012, kraťasy, šortky, kvetinové overaly, leto 2012, kraťasové overaly, overaly, overaly bez ramienok, tribal móda

Sponzorovanej odkazy:

Neviete, čím by ste ešte mohli svoj šatník obohatiť? Na leto 2012 by som vám odporučila skvelé kraťasové overaly. Majú svoje jedinečné čaro a vyzerajú tak trochu nezbedne. Skvele sa nosia a ich veľkou výhodou je, že zastupujú aj tričko aj kraťasy. Ušetríte tak na cene a uľahčíte si vyberanie.

Ako z domorodých kmeňov

Určite ste už počuli o exotickej orientálnej tribal móde. Tento rok je v kurze viac ako inokedy. V tomto štýle môžete v obchodoch nájsť práve aj kraťasové overaly. Ak pre leto 2012 zvolíte tribal kraťasový overal, budete mať na sebe dvojaký módny hit. Tieto overaly sa vyznačujú poväčšinou veľkou farebnosťou a všelijakými vzormi. Občas vyzerajú ako maliarske plátno. Sú veľmi šik a vkusné.

Bez ramienok

Kraťasové overaly bez ramienok sú veľmi časté. Všeobecne mnoho módnych kúskov sa v poslednej dobe vyrába bez ramienok (šaty, topy, …). Kraťasové overaly teda nie sú výnimkou, čo nie je vôbec zlé. Vyzerajú elegantne aj športovo. Je len na vás, ako s nimi naložíte. Berte ale do úvahy, že módne trendy bez ramienok nepristanú len tak každému, a preto si ich určite vopred vyskúšajte, ako vám sedia. Určite už každá z nás zažila otravné popoťahovanie vršku hore, aby náhodou nebolo vidieť niečo, čo nechceme.

Kvetinové

Vzory kvetín sú pre letnú módu typické, a preto nesmú chýbať ani na kraťasových overaloch. Obrázky kvetov pôsobia pôvabne a v kvetinovom overale si potom budete pripadať ako víla. Vyžarujú skvelú letnú a sviežu atmosférou. Určite sa vám teda budú skvele nosiť a dovolím si hádať, že ak sa pre ne rozhodnete, stanú sa vašim obľúbeným módnym kúskom a vezmete si ho určite viackrát ako dvakrát.

Ako nosiť?

Určite sa vám kraťasové overaly zapáčili. O tom nepochybujem. Rozmýšľate ale nad tým, ako a s čím ich nosiť? Nie je to zas taká veda. S kraťasovými overalmi môžete experimentovať a nosiť ich, ako sa vám bude chcieť. Veľmi vkusne napríklad vyzerá kraťasový overal na ramienka, keď si pod neho ešte vezmete blúzku alebo iný vršok. Dodáte tak svojmu looku úplne nový rozmer. Vyskúšať môžete aj potrebný mega opasok, ktorý rozdelí vaše dve polovice tela. Nebojte sa a kombinujte. Prajem príjemnú zábavu a plno lichotivých komplimentov.

Zdroje: www.net-a-porter.com www.shopstyle.com www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módne peklo.