Nevyhnutne potrebná! - Plážová móda

Nevyhnutne potrebná! - Plážová móda

4. augusta 2012, šperky k plavkám, šperky, klobúky, slamené klobúky, leto 2012, plážové tašky, plážová móda, plážové šaty, plážové tuniky, slnečné okuliare, topánky do vody, topánky na pláž, žabky, sandále

Sponzorovanej odkazy:

Sú tu prázdniny a tiež obdobie dovoleniek. Zaiste sa niekto z vás chystá do zahraničia k moru, aby si poriadne oddýchol a tiež si užil inej kultúry. Ak práve balíte alebo ešte len budete, zbystrite! Prinášam vám plážovú módu, ktorú určite využijete!

Plážové šaty či tuniky

Je samozrejmé, že na pláž budeme potrebovať plavky. O nich už bolo napísaných veľa článkov a nepochybujem o tom, že by na ne niekto pri ceste na pláž zabudol. Na ne ale zaručene budete potrebovať nejaký ten vrchný diel. Mal by byť ľahký, dlhší a príjemný na nosenie. Pri ceste z hotela na pláž alebo naopak sa vám určite hodí.

Klobúky

Pokrývka hlavy, nech je akákoľvek, bude v lete nevyhnutne potrebná a hlavne na pláži, kde slnko parí o oveľa viac ako u nás doma na záhrade alebo na kúpalisku. Na pláži využijete predovšetkým módne slamené klobúky, ktoré sú ľahké a nepotí sa vám v nich toľko hlava ako v látkovom klobúku. Nemôžete ho ale namočiť, aby ste sa ochladili. V tom zas víťazí látková čapica. Výber je na vás.

Slnečné plážové okuliare

Tak ako hlavu, by si mal každý z nás chrániť aj oči. Okuliare sú tiež vo slnečnom počasí veľmi dôležité. Starostlivo si vyberajte! Slnečné okuliare by nemali byť len krásnym módnym doplnkom, ale tiež polovičným doktorom. Aby ste dosiahli maximálnu ochranu vašich očí, pozerajte sa po slnečných okuliaroch, ktoré pohlcujú minimálne 98% žiarenia UVA a UVB.

Plážové tašky

Aj keď sa na pláž ideme väčšinou len opaľovať alebo si dopriať slanej morskej vody, budeme potrebovať veľa vecí so sebou. Plážová taška je rozhodne potrebná, ak nechceme nosiť všetky veci v rukách. Môžete si zvoliť, akúkoľvek budete chcieť. Nech vám bude ladiť k plavkám alebo šatám. Nezabúdajte ale na to, že musí byť dostatočne veľká! Bude sa vám do nej musieť vojsť minimálne opaľovací krém, časopis či kniha, fotoaparát, peňaženka, slnečné okuliare a mnoho ďalších.

Šperky

Nie som zástankyňou šperkov k plavkám, ale v poslednej dobe sú veľkým trendom a skutočne s nimi vyzerá váš plážový outfit úplne inak. Veľmi obľúbené sú predovšetkým náhrdelníky a náramky. Ak zvolíte ten správny materiál, môžete s týmito šperkami i do mora. Len dávajte pozor na to, aby vám neuplávali.

Topánočky k moru i do mora

Vyberanie tých správnych topánok k moru je často veľký problém. Na pláž by som ale jednoznačne odporučila nejaké ľahké topánky, nech sú to žabky alebo sandálky. Bez nich to totiž určite nepôjde. Piesok je na pláži skutočne veľmi rozpálený a nedá sa na ňom bosou nohou stát. V niektorých oblastiach budú potrebné aj topánky do vody. Najosvedčenejšie sú samozrejme topánky gumové a z nich v poslednej dobe vedú topánky značky Crocs.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.