Letná kolekcia značky Stradivarius vás uchváti!

Letná kolekcia značky Stradivarius vás uchváti!

29. júla 2012, Stradivarius, Stradivarius leto, leto 2012, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Zaujíma vás, čo si pre vás návrhári značky Stradivarius pripravili vo svojej kolekcii? Pozrite sa, možno sa trafili práve do vášho vkusu!

Novej kolekcii dominuje romantický štýl, ženskosť a elegancia. Oblečenie je strihané v jednoduchých líniách a môže sa ľahko stať základným stavebným prvkom vášho šatníka.

FARBY

Základnou farbou, ktorá v letnej kolekcii prevažuje je biela. Pôsobí anjelsky nevinne, a jej druhým plusom je to, že bude krásne kontrastovať s vašou bronzovo opálenou kožou. Neznamená to ale, že na farebné kúsky musíte zabudnúť. Ak im dávate prednosť, ani vy neprídete skrátka (aj keď budete mať ďaleko menšie pole pôsobnosti).

Vybrať si môžete zo svetlých nežných odtieňov, ktoré tu reprezentujú marhuľová, koralová a nude škála, medzi výraznejšími sú to žltá alebo modrá vo všetkých svojich odtieňoch.

MATERIÁLY

Z materiálov Stradivarius vsádza na krajku alebo len na krajkové vsadky, vyšívané látky a džínsovinu vo všetkých možných farbách (či už klasickej modrej alebo čiernej, tak pestro farebnej). Objaviť ju môžete na čomkoľvek, od šiat cez džínsové vesty až po topánky.

VZORY

V žiadnej letnej kolekcii akejkoľvek značky nesmie chýbať to, čo je pre teplé mesiace charakteristické – kvetinový vzor. Nájdete ho na čomkoľvek – topoch, šatách alebo aj doplnkoch. Výrazné zastúpenie majú aj nohavice so vzorom rozličných kvetín. V kolekcii objavíte aj veci v nesmrteľnom námorníckom štýle, ide predovšetkým o kombinácie modrej a bielej, potlače kotiev a prúžkovaných tričiek. Práve námornícky modrá má v letnej kolekcii spolu s bielou výsadné postavenie.

DOPLNKY

Rada doplnkov je v kolekcii tvorená v „prírodnom štýle“. V ponuke sa môžeme stretnúť s kabelkami a klobúkmi zo slamy a juty alebo topánkami na slamenom kline. Ak vaše srdce zaplesá po novom páre topánok, vedú predovšetkým tie na kline alebo na platforme spolu s gladiátorkami, topánky na ihlách ale tiež nechýbajú. Obľúbeným materálom klinov a podpätkov je drevo.

Zdroje: www.stradivarius.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.