Účesy pre polodlhé vlasy 2010: Ideálne strihy pre každú z nás!

Účesy pre polodlhé vlasy 2010: Ideálne strihy pre každú z nás!

30. novembra 2010, polodlhý účes, polodlhé vlasy, účesy pre polodlhé vlasy, účesy pre polodlhé vlasy 2010, účesy pre polodlhé vlasy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Nie ste spokojná so svojím účesom a túžite po zmene? Sú pre vás vaše vlasy príliš dlhé alebo naopak krátke? V tom prípade sa nebojte kompromisov a zmeny- vyskúšajte niektorý z vysoko módnych účesov pre polodlhé vlasy 2010!

Úprava dlhých vlasov sa môže stať časom únavná a jednotvárna. Ostatne rovnako ako úprava vlasov krátkych. Tie sú síce na rozdiel od dlhých vlasov na pohľad veľmi živé a originálne, však vyžadujú od svojej nositeľky veľkú mieru starostlivosti. Variabilita krátkych vlasov je navyše závislá aj na ich východiskovej dĺžke. Nemôžete sa teda zo dňa na deň (ak si vlasy nenecháte predĺžiť) rozhodnúť pre náhlu zmenu imidžu. Mnoho žien si je tohto faktu vedomých, a preto volí účesy pre polodlhé vlasy. Buďte aj vy jednou z nich, veď polodlhé vlasy nesú len a len výhody!

Čo je vôbec polodlhý účes

Za polodlhý účes býva všeobecne považovaný taký, ktorého dĺžka siaha od úst po ramená. Polodlhý účes v sebe teda skrýva to najlepšie z krátkeho aj dlhého účesu. Jeho veľkou výhodou je potom najmä doširoka otvorená variabilita. Polodlhé vlasy vyzerajú vždy nádherne! Nezáleží na tom, či ich nosíte voľne rozpustené, spletené, alebo v cope či drdole. Aj vďaka týmto nesporným výhodám sú účesy pre polodlhé vlasy trvalo najobľúbenejšími, a to ako medzi obyčajnými „smrteľníčkami“, tak aj medzi žiarivými celebritami. Pozrime sa teraz na najnovšie trendy v účesoch pre polodlhé vlasy 2010.

Najnovšie trendy pre polodlhé vlasy

Momentálne veľmi obľúbeným strihom pre polodlhé vlasy je takzvaný bob. Čiže aj účes pripomínajúci najviac dlhšie a uhladenejšie mikádo. Tento strih, ktorý si obľúbila napríklad Jessica Simpson, Gwyneth Paltrow či Heidi Klum, je založený na postupnom zostrihanie prameňov od brady po kľúčnu kosť.

Veľmi populárny je v súčasnej dobe aj značne roztopašný účes pre polodlhé vlasy, takzvaný shaggy. Tento účes pre polodlhé vlasy je veľmi podobný účesu bob, avšak miera prestrihania prameňov je oveľa väčšia, čím je docielené rozkošného a mladistvého vzhľadu.

Pri výbere toho správneho účesu pre polodlhé vlasy postupujte opatrne a nezabúdajte, že vždy záleží len na vás a vašej osobnosti – s ňou musí výsledný účes korešpondovať najviac! Dámy, rozhodne však neváhajte a vyskúšajte najnovšie trendy pre polodlhé vlasy 2010 na vlastnej koži. S polodlhým účesom totiž dozaista zažiarite!

zdroj: www.shortlonghairstyles.com, www.aaa-fashion.com, www.easy-hairstyles.com, www.hairstyledigest.com, www.worldhairstyles.com, www.trend-hairstyles.blogspot.com
foto: Jupiterimages / Polka Dot / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii vlasy a účesy.