Ako potešiť partnera? Kúpou originálneho darčeka

Ako potešiť partnera? Kúpou originálneho darčeka

20. júla 2012,

Počas obdobia, kedy sme sami, čiže nezadaní, nás trápi veľa otázok ohľadom budúceho partnera. Stresujú nás okolité zamilované páry a svojim kamarátkam tajne závidíme šťastný vzťah. Čo však našu „single“ osobnosť dáva do výhody je fakt, že sa všetky nakupovania týkajú len a len našej osoby. Akonáhle si totiž nájdeme vhodný náprotivok, spolu s ním prichádza aj plánovanie Vianoc, oslavy menín, narodenín a v neposlednom rade výročí, ktoré muži, ako je všeobecne známe, najradšej vypúšťajú zo zoznamu…

Prvé stretnutia sa zvyčajne odohrávajú v reštaurácii, kaviarni či v kine a dôvtipnejší muži môžu svoju budúcu partnerku obdarovať kyticou či bonboniérou, čím jednoznačne stúpnu na cene. Randenie v začiatkoch ešte nepredstavuje žiadnu záruku pevného vzťahu, avšak čo robiť, ak v tejto dobe oslavuje jeden z páru narodeniny? Ignorovať ho, sa naozaj nevypláca a zhotovovať dary ako po dvadsiatich rokoch manželstva už vôbec nie. Dajte teda najavo svoj záujem, avšak pôsobte nenútene. V najlepšom svetle sa ukážete, obstaraním nejakej drobnosti, ku ktorej však daná osoba bude mať osobný vzťah. Zistili ste, že si náprotivok potrpí na klasickú hudbu? Pozvite ju na symfonický koncert. Doslova miluje vonné sviečky a zapĺňa s nimi celý svoj ​​byt? Obdarujte ju tou najoriginálnejšou sviecou, akú uvidíte. Výbornou večerou v obľúbenej reštaurácii samozrejme tiež nič nepokazíte. Páry, ktoré sa posunuli trochu ďalej sa nemusia báť kúpiť peknú spodnú bielizeň, ktorú nájdete na tejto adrese http://www.lingerieparadise.eu/.

Všeobecne je známe, že výber darčekov pre ženy je podstatne jednoduchší, ako zohnať niečo originálne pre mužov. Preto je paradoxom, že páni mnohokrát „vletia“ do prvého obchodu, ktorý zbadajú a kúpia takmer čokoľvek, kdežto ženy investujú niekoľko hodín svojho drahocenného času, aby partnera potešili. Zhotovovať darčeky počas prvých mesiacov chodenia nie je nič svetoborné. Nakupovať môžete doplnky od hodiniek po opasky, parfémy, ktorých je nespočetne, luxusné oblečenie ako je Burberry či Ralph Lauren a podobne. Ale ako prísť s niečím jedinečným po niekoľkých rokoch spoločného partnerstva, kedy ste už vyčerpali všetky fantazijné úspory a svojho muža alebo ženu poznáte takmer dokonale? Čo nikdy nevyjde z módy a vašu druhú polovičku vždy prekvapí a isto iste poteší, sú zážitky. Na internetových stránkach zoženiete nespočetne zážitkových poukazov, ktoré dokážu vyčariť šťastný úsmev na perách. Vybrať si môžete z gurmánskeho varenia u šéfkuchára, permanentku do fitness alebo solária, omladzujúce kúry, wellness pobyty pre dvoch, let balónom a podobne. Ak túžite po ďalšom kroku vpred, slzy do očí svojej partnerke vženie žiadosť o ruku. Zabite dve muchy jednou ranou a zásnubné prstene zožeňte napríklad na Vianoce, najväčší výber prekrásnych kúskov nájdete tu http://www.vipgold.sk/…bne-prstene/.

Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, ostatné, pánske oblečenie, šperky a hodinky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.