Ako dostať od partnera darček podľa vášho priania? Povedzte mu o ňom!

Ako dostať od partnera darček podľa vášho priania? Povedzte mu o ňom!

21. júla 2012,

V jednom kuse sa zaoberáme tým, čo by si ženy mali zaobstarať pre oživenie šatníka, v akých plavkách stopercentne oslnia pri mori, ako vysoké podpätky si obuť k večernej róbe, aké na rande a v neposlednom rade ako najrýchlejšie a najlepšie sledovať svet módy, ktorý je nestály ako aprílové počasie. Rady a tipy, ako najlacnejšie a pritom štýlovo nakúpiť padajú na úrodnú pôdu, pretože v tomto odvetví dokážu ženy naozaj dobre chodiť, ale muži za nimi tak trochu pokrivkávajú a často potom zapríčinia nepríjemnú situáciu v podobe nevhodného darčeka. Poďme im teda poradiť, ako svojim ženám a partnerkám dopriať, po čom tajne snívajú.

Koľkokrát ste zažila faux pas z nevydareného darčeka? Ak do kategórie nechcených prezentov zaradíte kosačku na trávu, sveter zo šesťdesiatich rokov a sadu nožov? Iste nespočetnekrát. Aj keď muži dokážu byť pozorní a vnímaví, kúpa darčekov nie je ich ideálnou parketou, čo je veľmi zvláštne, pretože majú oproti nám snáď nevyčerpateľný výber. Avšak čo sa dá robiť, nezostáva, než prevziať iniciatívu a darček si veľmi nenápadne vybrať sama.

Blížia sa vaše narodeniny a vy namiesto nedočkavosti očakávate stresujúcu situáciu, kedy budete musieť po piaty raz predstierať, ako ste z parného hrnca nadšená? Zabudnite na ľútosť a konajte! Darčeky nedarčeky, skúste mu pre tentoraz navrhnúť, že by ste si „prekvapenie“ rada vybrala sama, ale buďte prezieravá, partner nesmie poznať, že máte strach z jeho nevydarených nákupov. Zľahka mu navrhnite cestu do obchodného centra či obľúbeného butiku, kde majú kabelky, tašky a obuv, ktorú zakúpite napríklad tu http://www.nanohy.sk/ a presne podľa vášho gusta a potom už vám nestojí nič v ceste. Zoberte muža, jeho kreditnú kartu a hurá na nákupy.

Na čo pri vyberaní darčeka pre svoju milú muži obvykle vsádzajú je klasika v podobe spodnej bielizne či vône z parfumérie, pričom tie najlepšie vône nájdete na adrese http://www.mojaparfumeria.sk/. Avšak aj tu sa dá veľa pokaziť. Hoci vás partner pozná niekoľko rokov, počas kupovania nohavičiek a podprsenky má pred sebou fantáziu, nie vaše pohodlie a už vôbec nie vkus. Môže sa teda stať, že namiesto obľúbenej čiernej či bielej čipky dostanete latexový oblek a čo horšie, bičík. Poistite sa teda aj na túto situáciu a dopredu opatrne a len tak mimo reči spomeňte, že dostanete spodnú bielizeň, ktorú ste si vybrala od kamarátky a inú nepotrebujete. Ak si váš muž v tej chvíli nebude sedieť na ušiach alebo na vedení, s bielizňou nepríde. Ak má vycibrený vkus na výber parfumov, nechajte to na ňom a užite si pocit príjemného prekvapenia.

Hmotný darček k narodeninám je určite krásna vec, ale ďaleko príjemnejšie je prežiť sviatočný deň po svojom. Pripravte preto celý deň alebo len večer podľa svojho. Uvarte dobrú večeru, kúpte vynikajúce víno ​​a tešte sa zo vzájomnej spoločnosti. Sušiak na bielizeň a mixér potom môže vziať čert!

Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky, parfémy a kozmetika a topánky, obuv.