3/4 dámske nohavice sú ideálnym spoločníkom pre letné dni

3/4 dámske nohavice sú ideálnym spoločníkom pre letné dni

29. júna 2012, 3/4 dámske nohavice, hárem nohavice, nohavice so zníženým sedom

Sponzorovanej odkazy:

Obľúbenosť 3/4 nohavíc nemožno po celú dobu ich existencie nijako spochybňovať. Priazeň im zachovávajú muži aj ženy a snáď aj všetky vekové kategórie. Ženy v posledných rokoch dali prednosť legínam taktiež v 3/4 dĺžke. Avšak trend harémek a nohavíc so zníženým sedom vrátil opäť 3/4 nohavice na vrchol slávy. Sú veľmi pohodlné a hodia sa k mnohým príležitostiam. Stačí len vybrať správny štýl.

Klasické 3/4 dámske nohavice

Univerzálne čierne nohavice rovného strihu sa nikdy v šatníku nestratia. Ani iné farby tlmenejších odtieňov nemusia prísť pri triedení šatníka do koša. Zvoľte tóny béžovej farby či klasickej bielej. K takýmto 3/4 nohaviciam noste športové tričká, dlhšie tuniky alebo tielka. Prevažne je možné ich elegantnejšie prevedenie užiť aj do práce, kde je potrebné dbať na bussiness módu.

Harémky a 3/4 nohavice so zníženým sedom

Na dovolenku, na chalupu aj na bežné voľnočasové nosenie do mesta. Harémky a nohavice so zníženým sedom už niekoľkú sezónu ovládajú predajné pulty a stále obľúbenejšia je práve ich varianta ako 3/4 nohavíc. Tiež sú k dostaniu v dĺžke po členky, ale vďaka zakončeniu na gumu je následne možné, vytvoriť z nich ľahko 3/4 nohavice. Nohavice tohto strihu sú veľmi pohodlné a vzdušné. Ideálne pre letné cestovanie sú aj tepláky v 3/4 dĺžke.

Farebné a vzorované 3/4 nohavice

Ak sa obzeráte po odvážnejšom prevedení 3/4 nohavíc, siahnite po strihu harémek, ale vo výraznom farebnom prevedení. Väčšina obchodov ponúka aj ich rôzne prevedenia. Niektoré sú nabrané viac a iné úplne nepatrne. Zvážte vhodný materiál. Pre horúce dni sú ideálne predovšetkým bavlnené nohavice, ale stretávame sa aj s hodvábom či džínsovinou. Zapínanie často nahrádza guma alebo šnúrky, čo býva i pohodlnejšie než klasické gombíky a zips.

K dostaniu je mnoho motívov a potlačí. Trendy sú stále zvieracie vzory, asymetrické vzory alebo bodky.

Zdroj: www.milanoo.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.