Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali?

Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali?

21. júna 2012, účesy, trendy vlasy, farby na vlasy, ombre hairstyle, ombre, zosvetlené končeky vlasov, svetlé odfarbovanie, blond končeky

Sponzorovanej odkazy:

Z USA k nám dorazil nový trend čo sa týka farbenia vlasov. Túžite po zmene a máte plné zuby dofarbovania odrastov? Potom máme horúci tip úplne pre vás – ombre hairstyle, teda zosvetlené končeky vlasov. Tento vlasový trend spočíva v tmavom základe (najlepšie ak ste prírodná brunetka) a približne od druhej polovice dĺžky vlasov postupne zosvetlených končekoch. Dôležité je, aby prechod bol plynulý a čo najviac prirodzený, teda krásne natónovaný, akoby vám pramienky vlasov zosvetlilo slnko.

Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)

Aj slávne celebrity prepadli tomuto vlasovému trendu. Priekopníčkou tohto štýlu je pôvabná herečka Jennifer Aniston (známa predovšetkým ako Rachel Greenová zo seriálu Priatelia), ktorá je povestná svojimi krásnymi lesklými tónovanými vlasmi, a už pred pár rokmi sme u nej mohli uvidieť ombre hairstyle. Tomuto odfarbovaniu prepadla napríklad aj herečka Drew Barrymore a speváčka Ashlee Simpson. Za oceánom sa s týmto trendom stretnete u veľkej časti ženskej populácie.

Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)

Reč bola o prirodzenom tónovaní a odfarbovaní končekov do blond odtieňov s tmavým základom pri korienkoch. Ak sa však nebojíte extravagancie, farby môžu byť akékoľvek. Ďalšou obľúbenou farbou vlasových končekov je ružová, červená, zelená, modrá a fialová. Tento trend najviac boduje v Londýne. Základom nemusí byť vždy len hnedá, ale môže to byť napríklad blond alebo čierna farba vlasov. Kontrastná farba končekov už je len na vás – ak však zvolíte napríklad červenú, ružovú alebo zelenú, dofarbovať budete musieť častejšie, pretože sa tieto vlasové farby často vymývajú.

Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)

Nezabudnite samozrejme na dôkladnú starostlivosť – šampóny na farbené vlasy, vlasové kúry a zábaly, pretože končeky vlasov u tohto typu farbenia trpia najviac a predídete tak ich štiepeniu. Ak vás ombre hairstyle zaujal, choďte do toho! Odporúčame sa však zveriť do rúk odborníkov, ktorí s týmto farbením a tónovaním majú skúsenosti.

Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)Ombre hairstyle - Už ste vyskúšali? (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: Tumblr,, www.google.com , www.lookbook.nu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika a vlasy a účesy.