Topánky Mel by Melissa - najväčšia sladkosť vo svete módy

Topánky Mel by Melissa - najväčšia sladkosť vo svete módy

18. júna 2012, Mel by Melissa, topánky Mel, plastové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Príjemná cukríková vôňa, spomienky na bezstarostné detstvo a kúzlo pútí. Len niekoľko slov, ktoré môžu pripomínať topánky Mel by Melissa. Úplne jedinečné a originálne topánky, ktoré si zamilovali tisíce žien po celom svete. V čom sa skrýva ich kúzlo?

Samotní tvorcovia Mel ju nazývajú ako hravú sestričku značky Melissa. Jedná sa o topánky, ku ktorým sa dá priradiť mnoho vlastností. Najčastejšie sa vyskytujú v spojení so slovami: sladké, rozkošné a predovšetkým plastové. Práve netradičný materiál, typický skôr pre čižmy, vyvolal počiatočné rozpaky a vzápätí nadšenie priaznivcov módy. Veľké plus si zaslúži aj fakt, že topánky sú vyrábané z materiálu melflex a ten obsahuje hypoalergénne a zdraviu absolútne nezávadné recyklovateľné zložky. Topánky Melissa a Mel sú teda v podstate také „eko topánky.“

Mnohé môže pliesť rozdiel medzi topánkami Melissa a Mel. Ten nie je až tak zásadný. Obe značky majú rovnaké zloženie materiálov a podobné prevedenie. U oboch sa stretávame so zaujímavým a nevšedným dizajnom. Mel je vlastne špeciálny rad topánok Melissa, len je cenovo dostupnejší a určený najmä pre mladšie ženy. Ďalším rozdielom môžu byť samotní tvorcovia. Na topánkach Melissa pracujú svetoví velikáni a medzi tých najznámejších patrí predovšetkým Vivienne Westwood.

Roztomilý look topánkam Mel by Melissa dodávajú detaily. Jednoduchý tvar topánky dopĺňajú motýle alebo srdiečka. Napriek tomu topánky nevyzerajú ako pre malé dievčatká. Dizajnové prepracovanie je natoľko dokonalé, že topánky Mel môže bez obáv obuť aj staršia žena.

Topánky Mel sú veľkou módnou sladkosťou. Naozaj je z nich cítiť vôňa cukríkov a často sú spracované vo farbách dúhy a alebo vo farbách rôznych sladkostí. Len málokto odolá ich kúzlu, ktoré možno vnímať hneď niekoľkými zmyslami – hmat, čuch a zrak. Možno by niektoré zlákala aj vôňa cukríkov k chuti.

Kde kúpiť Mel by Melissa?

Značku Mel by Melissa nájdete v obchodoch Bella Bruta alebo Destroy. Často nimi býva doplňovaný sortiment značkových obchodov. Veľký výber majú na príklad obchody Desiqual.

Zdroj: www.melshoes.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.