Talianska kvalita i šmrnc v kolekcii plaviek Calzedonia leto 2012

Talianska kvalita i šmrnc v kolekcii plaviek Calzedonia leto 2012

19. júna 2012, plavky, bikiny, monokiny, jednodielne plavky, dvojdielne plavky, Calzedonia, trendy plavky, leto 2012

Sponzorovanej odkazy:

Keď som si pred dvoma rokmi kupovala žiarivo červené plavky značky Calzedonia a neskôr s nimi absolvovala hneď tri dovolenky pri mori, rozhodne som nečakala, že ich budem môcť tento rok znova bez obáv obliecť. Vyzerajú totiž takmer rovnako ako v čase nákupu a slaná voda sa na farbe podpísala len veľmi nepatrne. To je teda dôkazom, že táto talianska značka ponúka nielen obrovský sortiment originálnych a nápaditých plaviek, ale že ich kúsky sú na kúpanie a slnenie aj kvalitne pripravené. Dnes sa pozrieme na kolekciu plaviek Calzedonia pre tohtoročné leto 2012, z ktorej už na pohľad ucítite svieži letný vánok a vôňu mora.

Sweet shapes

Tohtoročná kolekcia Calzedonia je rozdelená do šiestich kategórií. Prvá nesie názov Sweet shapes a nájdeme v nej plavky určené predovšetkým pre tých, ktorí chcú zvýrazniť a podčiarknuť ženské krivky, napríklad pomocou zvýšeného pásu, a nechýbajú tu ani jednodielne plavky, ktoré nejaké to kilo navyše rafinovane schovajú.

Golden sunset

Kolekcia Golden sunset sa nesie v romantickom a hravom duchu, takže tu nechýbajú trendy prúžky, retro bodky, alebo tohtoročný hit čipka.

Energy breeze

Ako už názov napovedá, kolekcia Energy breeze je explóziou farieb a výrazných potlačí a vzorov. Nechýba tu neodmysliteľný kvetinový trend vo veľmi divokej podobe, sýte farby ako oranžová alebo fuchsiová a tiež sexy hadí vzor, ​​ktorý je tiež tohtoročným hot trendom.

Hot and rock

Kolekcia Hot and rock si vystačila so štyrmi hlavnými farbami – žltou, modrou, čiernou a bielou – až ich kombináciou vzišli veľmi podarené kúsky. Dámy s rockerskou dušou zaiste zaujmú plavky s lebkami, nechýbajú tu zaujímavo riešené bikiny s mnohými spôsobmi zaväzovania, alebo roztomilé žlté plavky, ktoré na opálenom tele nádherne vyniknú.

Mediterraneo

Ak boli predchádzajúce kolekcie plné farieb, Mediterraneo sa nesie v znamení jedinej, a to veľmi obľúbenej čiernej a jej odtieňov. Aj táto farba vyzerá v kombinácii s opálenou pokožkou skvele a navyše na ňu veľa žien nedá dopustiť vďaka jej zoštíhlovacím schopnostiam. Preto tu nájdeme nielen klasické bikiny a trendy monokiny, ale i jednodielne plavky, o ktorých výhodách sa netreba zmieňovať.

Turquoise

Celú kolekciu zakončuje tá s názvom Turquoise, v ktorej nájdeme plavky vo všetkých farbách mora. Okrem tyrkysovej tu sú aj najrôznejšie odtiene modrej a bielej, občas doplnené o červené či ružové tóny. Nevyzerajú v kombinácii s priezračným morom úchvatne?

Zdroje: www.calzedonia.it

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii plavky.