Módne pánske sandále na leto 2012

Módne pánske sandále na leto 2012

8. júna 2012, pánske sandále, originálne pánske sandále, uzavreté sandále, kožené sandále

Sponzorovanej odkazy:

Dalo by sa povedať, že sandále sú výsadou ženskej populácie a muži, nielen na Slovensku, sa im skôr vyhýbajú. Dôvod nebude spočívať len v nevôli k sandálom, ktorý je tu zakorenený, ale vo fakte, že pekné pánske sandále sú pomerne nedostatkovým tovarom. Ovšem módne trendy nútia výrobcov zvýšiť pozornosť nad týmto typom obuvi a dnes je už ponuka o niečo pestrejšia ako niekoľko sezón predtým.

Sandále boli výsadou mužov už v dobách Starého Grécka a naopak ženy nosili uzavretú obuv. Nie je teda dôvod krútiť hlavou nad pánskymi sandálami, ako to občas vídam a počúvam. Myslím, že vkusne zvolené sandále môžu podčiarknuť celkový outfit alebo sa stať jeho dominantnou zložkou.

Kožené páskové sandále

Nestarnúcim kúskom obuvi vo vašom šatníku sa ľahko môžu stať kožené sandále, ktoré sú momentálne aj veľmi obľúbeným doplnkom. Koža sa dobre udržuje a vydrží aj väčší nápor. Rovnako ako u dámskych sandálok sú trendom pásky za prst alebo okolo členka. Ak by sa Vám toto riešenie zdalo nudné, môžete zvoliť kožené sandále vo výraznej farbe alebo so zaujímavým usporiadaním.

Ďalšou variantou sú sandále v gladiátorskom štýle.

Originálne pánske sandále

Do popredia sa tiež dostávajú výrazné modely. Zaujímavé môžu byť aj jednoduché športové sandále, záleží len na danej značke, do akej miery dáva kreatívnym návrhárom priestor. Stačí malý detail a z nenápadných sandálov sa stáva módny kúsok. Vyvýšená podrážka alebo kombinácia rôznych materiálov, to všetko sandále posunie na pozíciu trendov o niečo vyššie. Praktické sú tiež uzavreté sandále alebo sandále s malými otvormi, ktoré dodávajú dostatočnú priedušnosť. Aj tie je možné zohnať v originálnom prevedení.

Kožené moderné sandále predáva Humanic. K dostaniu sú aj v predajných reťazcoch Baťa, kde však budete musieť viac pátrať. Zapátrať môžete aj na zahraničných internetových obchodoch.

Zdroj: www.shopstyle.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.