Buďte ako Pocahontas! / Pierkové náušnice a náhrdelníky

Buďte ako Pocahontas! / Pierkové náušnice a náhrdelníky

10. júna 2012, pierkové náušnice, náušnice z peria, perie, bižutéria z peria, bižutéria, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročné leto sa opäť vraciame k tak trochu k bohémskemu či hippie štýlu, aj keď trochu inak. Už to totiž nie sú len čisto hippie prvky, ako dlhé kvetované šaty a sukne či rozviate košele a podobne. Tento rok sa tieto prvky kombinujú s vintage a grunge a dostávajú úplne iný rozmer. V kurze sú tiež aj tribal motívy a všetko tak dohromady robí zaujímavý koktail. Do popredia sa tak znovu dostávajú aj pierkové náušnice a náhrdelníky, ktoré tento štýl skvele dopĺňajú. Tento rok je proste trendy vyzerať občas ako Pocahontas, a tak teda hurá pre pierka.

Určite ste si aj vy všimli, že na ne teraz môžete naraziť v každom obchode. Pierka sú in a vyzerajú skvele. Navyše si môžete vybrať z tak širokej palety farieb a prevedení, a tak je naozaj málo pravdepodobné, že sa stretnete s inou dievčinou či ženou s rovnakými náušnicami. Ak na seba nerady upozorňujete, či máte radšej menšie šperky a bižutériu, môžete si zaobstarať pierka úplne malé a napríklad aj v prírodných farbách, ako je hnedá, béžová, tmavo zelená a podobne.

Ak sa naopak pierok nebojíte, môžete vyberať z nepreberného množstva farieb, ako sú tento rok tak populárne pastelové tóny, v prvom rade potom mint, orgovánová, svetlunko ružová… Alebo si vsadiť na žiarivejšie farby ako tyrkysová, fuchsiová, kráľovsky modrá, červená, oranžová a ostro žltá. Náročnejšie potešia aj pierka farebne nakombinované, ozdobené rôznymi kamienkami či rôzne potlačené napríklad leopardím vzorom. Vyberať môžete aj čo sa dĺžky týka. Tie, z vás, ktoré majú elegantnú dlhšiu šiju, si môžu dovoliť aj pierka naozaj dlhé a veľké.

Zaujímavé sú aj náhrdelníky, či už skôr tribal – s korálkami a na kožičke, či romantické na striebornej či zlatej retiazke s farebnými kamienkami.

A kam pre nich? Obrovskú ponuku farieb i štýlov majú v butikoch I Am a Six, ale môžete pre nich aj akéhokoľvek shopu s oblečením, ako je H & M či New Yorker.

Zdroje: www.polyvore.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii doplnky.