Pánske kraťasy 2012

Pánske kraťasy 2012

3. júna 2012, pánske kraťasy, pánske šortky, kraťasy 2012, pánske chinos, elegantné pánske kraťasy, športové kraťasy, strret móda

Sponzorovanej odkazy:

Pánske kraťasy zostávajú rok čo rok rovnaké, ale len zdanlivo na prvý pohľad. Klasické bavlnené šortky a typ šortiek s vreckami síce neponúka príliš veľké inovácie, ale veľkým trendom sú šortky chinos. Tiež sa vracajú, na chvíľu opomínané, džínsové šortky.

Elegantné šortky a chinos od značky Ben Sherman

Kolekcia jar / leto 2012 od značky Ben Sherman prináša veľké množstvo nohavíc a šortiek typu chinos. Medzi šortkami nechýba výber všetkých strihov (aj tých kratších, ktoré u nás stále príliš obľúbené nie sú) a rovnako tak aj farieb. Farby sú prispôsobované celkovému looku, ktorý je inšpirovaný vintage.

Značka Ben Sherman je stelesnením pánskej elegancie a pohodlnej voľnočasovej módy. A tak aj rýdzo športové šortky vyzerajú s doplnením vhodných kusov oblečenia a doplnkov elegantne. Ostatne šortky chinos nabádajú samy o sebe, aby sme k nim obliekli košeľu, polo tričko alebo ľahký cardigan.

Veľký výber v ponuke Next

Ten, kto si nie je istý, aký typ šortiek hľadá, sa môže nechať inšpirovať značkou Next. Ako každý rok ponúka Next oblečenie zamerané na funkčnosť i moderný dizajn. V ponuke je mnoho rôznych strihov i materiálových a farebných prevedení. Líšia sa tiež možnosti ohrnutia šortiek, počty a typy vreciek alebo štýl zapínania.

Na svoje si prídu aj muži, ktorí príliš módnym trendom neholdujú a obzerajú sa po jednoduchých bavlnených kraťasoch pod kolená.

Army, punk, skate o street – coreshop.sk

Coreshop privádza na trh slovenské i svetové značky najmä z oblasti street módy. Pánske kraťasy tu nájdete prevažne s dĺžkou ku kolenám a s vreckami po stranách. Punkový štýl zastupujú napríklad šortky od značky Iron First. Naopak elegantné kraťasy pre každú príležitosť zastupuje značka Funstorm.

Dôležité je predovšetkým pohodlie a ležérny street štýl a takých kúskov ponúka Coreshop celý rad.

Džínsové šortky opäť v móde

Na jednej strane sa jedná o nestarnúcu klasiku a na strane druhej sa čas od času dostávajú do zabudnutia. Džínsové šortky sú tento rok opäť obľúbenejšie.

Zdroj: www.coreshop.sk , www.bensherman.com , www.nextdirect.comwww.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.