Dámske bundy a saká jar 2012

Dámske bundy a saká jar 2012

19. mája 2012, dámske saká, dámske bundy, bundy jar 2012, jarné bundy, saká, dámske sako, dámska bunda, saká 2012

Sponzorovanej odkazy:

V skorých ranných hodinách alebo s neskorým večerom ocení každá žena v jarných dňoch pohodlné sako či ľahkú bundičku. Módne trendy prinášajú veľké množstvo variánt strihov, materiálov i farieb. Neóny a pastelové farby síce ovládli predajné pulty, ale zohnať sa dajú aj kúsky v klasickej čiernej a bielej farbe. Rovnako tak aj materiály sa pýšia veľkou ponukou. Bavlnené sačká, džínsovina a kožené bundičky – všetko je ľahko k dostaniu.

Poďme sa pozrieť na ponuku jednotlivých značiek.

Promod – francúzska elegancia

Značka Promod ponúka každú sezónu tie najnovšie trendy dostupné pre širokú verejnosť. Vzdušné saká kratších a dlhších strihov osviežia Váš jarný šatník. Navyše sa perfektne hodia k šortkám, k džínsom aj bavlneným nohaviciam. Veľmi elegantne pôsobia predovšetkým saká na jeden gombík, s vypasovaným strihom, decentnými vypchávkami v ramenách a dlhšou dĺžkou pod boky.

Pre kreatívne duše sa objavujú v ponuke aj odvážnejšie strihy. Naberané ramená, vrecká či netradičné goliere. Športový ráz majú sačká a bundičky so zapínaním na zips.

Bundičky ponúka Promod džínsové, kožené aj bavlnené. Vyberie si teda určite každý podľa svojej ľubovôle. Začínajú sa objavovať najmä okrúhle tvary goliera, ktoré vyzerajú veľmi originálne a ležérne.

Každú sezónu chic a trendy H & M

Módne reťazce značky H & M prinášajú aktuálne módne trendy i na sezónu jar 2012. Dámske saká a bundy tu nesmú chýbať. Podobne ako u značky Promod dáva značka prednosť dlhším sačkám siahajúcim dĺžkou až pod boky a rukávom nahrnutým pod lakte. Saká a bundy sú k dostaniu v malinovo ružovej, v živej modrej farbe alebo aj klasickej čiernej.

Nechýbajú pochopiteľne ani úplne originálne kúsky, v ktorých Vás na ulici nikto neprehliadne.

Ženské a jemné – saká Orsay

Spoločenské šaty, saká, kostýmy a elegantné nohavice sú akousi výsadou značky Orsay už od začiatku jej vzniku. Ženská svieža móda, ktorá sa hodí do kancelárií, na večierky i na voľný čas. Dámske saká, v kolekcii jar 2012, sa pýšia rafinovanými strihmi a širokou paletou farieb. Orsay preferuje najmä klasické farby – bielu, čiernu a krémovú, avšak v ponuke nájdete aj saká pestro modré alebo červené.

Zdroj: www.promod.com , www.hm.com , www.orsay.pl , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.