Tenisky dostali nový rozmer! - Farebné sneakers

Tenisky dostali nový rozmer! - Farebné sneakers

25. mája 2012, členkové topánky, členkové nike, členkové tenisky, dámske topánky nike, pánske topánky nike, unisex, farebné sneakers, tenisky, Nike, Adidas, členková obuv, neónové farby, multicolor, pestré farby, jar 2012

Sponzorovanej odkazy:

Sneakers, Sneaker či tenisky sa tešia veľkej obľube predovšetkým u mladých slečien a žien a často dotvárajú ich osobitý štýl. Sneakers sú ale aj skvelou tanečnou obuvou. Ak tancujete zumbu, disco dance, street dance, hip-hop alebo funk, tak tenisky sneakers určite oceníte. Majú totiž odpruženú a rozdelenú podrážku, ktorá vám zaistí väčšie pohodlie a voľnosť pohybu. Obuv je tiež veľmi ľahká a dobre tvarovaná. Jednoducho perfektná! Nie sú to ale len tanečníci, ktorí tenisky sneakers ocenia. Túto obuv môže nosiť úplne každý. Nikdy totiž nie je na škodu investovať do pohodlných topánok. Sneakers nie sú len pohodlné, ale aj skvele vyzerajú! Veľkou výhodou je, že väčšina z nich sa dá radiť medzi takzvané unisex, čo znamená, že ten istý model môžu nosiť ženy aj muži.

Neónové

Tentoraz je reč o farebných sneakers, tak sa do toho pusťme. Veľmi obľúbené sú tento rok neónové farby a pri sneakers je tomu rovnako. Neónové farby sú perfektné, pretože skvele upútajú pozornosť, čo je u topánok veľkou výhodou. Nezdá sa to, ale neónové farby na topánkach sú tiež skvelé aj kvôli bezpečnosti. Za šera si s takou neónovo zelenou alebo žltou skvele posvietite na cestu.

Jednotné farby

Obuv len v jednej farbe môže byť nudná, ale aj veľmi unikátna. Ak preferujete určitú farbu a vlastníte v nej väčšinu vecí zo svojho šatníka, potom v nej oceníte aj sneakers. Vyskúšať môžete módne pestré farby alebo len klasickú konzervatívnu čiernu, hnedú, sivú alebo bielu.

Multicolor

Multicolor je snáď tou najlepšou voľbou. Multifarebná obuv má mnoho výhod. Hlavné je, že sa skvele hodí ku všetkému. Dá sa skvele skombinovať s vaším oblečením a doplnkami. Ak chcete sneakers používať ako tanečnú obuv, multifarebné sú tiež lepšie ako tie obyčajné. Multifarebnosť vám dodá oveľa viac energie a pri tanci topánky lepšie vyzerajú. Ak ste šikovní, so svojimi sneakers multicolor môžete pri tanci vytvárať zaujímavé obrazce.

Členkové

Tenisky sneakers sa vyrábajú aj v členkovej forme, ktorá si získala mnoho priaznivcov. Členková obuv sa oveľa lepšie nosí, pretože je vaša noha skvele upevnená. Pri tanci je to potom ešte väčšou výhodou ako pri normálnom chodení. Noha by v členkovej obuvi nemala mať sklony k podvrtnutiu. Jedinou nevýhodou snáď môže byť dlhšie zaväzovanie šnúrok, ale pre skvelé pohodlie sa to dá pretrpieť.

Zdroje: www.ikonikstore.cz www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.