High-low šaty a sukne alebo vpredu krátke, vzadu dlhé

High-low šaty a sukne alebo vpredu krátke, vzadu dlhé

22. mája 2012, šaty, sukne, šaty leto 2012, sukne leto 2012, letné šaty, jarné šaty, letné sukne, dlhé sukne, dlhé šaty, krátke sukne, krátke šaty, high-low šaty, asymetrické šaty

Sponzorovanej odkazy:

Posledný trend v oblasti dámskych šiat a sukní pôsobí tak trochu, ako keby sa návrhári nemohli rozhodnúť. Vpredu krátke, vzadu dlhé. Avšak akokoľvek čudne to znie, vyzerá to úplne úžasne.

Asymetria proste letí a tento rok potom hlavne tzv. high-low trend, a to nielen u sukní či šiat, ale napríklad aj u tričiek. Každopádne, high-low sukne a šaty sú skvelou novinkou do našich šatníkov. Sú originálne a na rozdiel od klasických maxi šiat a sukní si ich môžu obliecť aj dievčatá a ženy menšieho vzrastu, ktoré vďaka prednej, kratšej časti, ktorá sa končí spravidla nad kolenami, vyzerajú vyššie. Rozdiel medzi predným kratším a zadným dlhším dielom môže byť úplne minimálny, tak tomu býva u kratších sukní, u tých dlhších je potom rozdiel ďaleko markantnejší, ale prechod z kratšej časti do dlhšej môže byť riešený aj postupne. Často býva dlhšia časť sukne priehľadná, ide vlastne o takú druhú sukňu, ktorá je našitá na tej prvej kratšej a z nepriehľadnej látky. Pôsobí to veľmi sexy.

Forever21

Nemusíte sa báť, že high-low šaty vyzerajú príliš spoločensky, vždy záleží na zvolenom modeli, a to konkrétne na farbe, použitej látke a aj dĺžke sukne. Napríklad takéto šatičky s kvetinovou potlačou či bodkami sa hodia ako do mesta, tak aj na záhradnú party. Ak budete chcieť urobiť dojem na nejakej spoločenskej udalosti, zvoľte šaty dlhšie a jednofarebné. High-low šaty a sukne vyzerajú najlepšie s topánkami na podpätku, a ak navyše nie ste veľmi vysoká, preukážu vám jedinečnú službu, a to pridanie pár centimetrov a zoštíhlenie nôh. Môžete ich však nosiť aj s čižmami, členkovými topánkami i „martenskami“, ak si na to trúfate. Čo sa týka materiálov, tak perfektne vyzerajú ľahké materiály, ako je šifón, tyl alebo aj čipka – trochu transparentnosti neškodí, ba naopak, je to veľmi efektné a sexy.

Nastygal

A kde takú high-low sukňu alebo šaty u nás zaobstarať? Zdá sa, že najrýchlejšie tento trend spracovali Španieli. V obchodoch Bershka či Pull and Bear je ponuka „krátko-dlhých“ asymetrických sukní aj šiat celkom slušná. Inak sa môžete obrátiť už klasicky na zahraničné e-shopy, kde pochodíte lepšie.

Bershka

Zdroje: www.bershka.com , www.forever21.comwww.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.