Prekvapia vás! - Dámske vesty jar 2012

Prekvapia vás! - Dámske vesty jar 2012

14. mája 2012, elegantné vesty, vestička, rifľovina, denim, dámske vesty, jar 2012, džínsové vesty, háčkované vesty, crochet, vesty so strapcami, flitre

Sponzorovanej odkazy:

Už neviete, ako ešte vylepšiť svoj jarný outfit? Skvelým módnym kusom, ktorý sa tento rok na jar bude tiež nosiť, sú dámske vesty. Nejedná sa o pérové vesty, ktoré sú skôr účelové ako módne, ale o vestičky, ktoré len doplnia vaše ostatné oblečenie. Tieto dámske vesty sú skvelé pri vrstvení, ktoré je v móde už dlhšiu dobu. Čím viac vrstiev, tým lepšie!

Džínsové

Dámskych vestičiek na jar 2012 je neprekonateľne veľa druhov. Môžete vyskúšať napríklad dámske džínsové vesty, ktoré tento rok obzvlášť letia. Rifľovina sa zase vracia, čo je skvelá správa, pretože je veľmi pekná a skvele sa kombinuje. Musíte si ale dávať pozor, ak sa oblečiete celé do rifľoviny, môžete vyzerať trochu komicky.

Háčkované

Háčkované čiže crochet dámske vesty budú podľa môjho názoru tým najväčším boomom tejto jari. V prvom rade skvele vyzerajú a hodia sa úplne ku všetkému. Vybrať si môžete z veľmi dlhých háčkovaných vestičiek, ktoré sú veľmi slušivé, a z krátkych, ktoré pri dobrom zladení pôsobia veľmi sexy.

So strapcami

Dámske vesty so strapcami sú veľmi známe. Poznáte ich napríklad v súvislosti s motorkármi a indiánmi, ale dajú sa nosiť aj v normálnom živote. Strapce na akomkoľvek oblečení pôsobia veľmi nezbedne a sú aj veľmi vkusné. Stačí si len vybrať, ktorá vesta so strapcami sa vám páči a padne, a potom v nej robiť parádu celú jar i leto.

Elegantná

Dámske vesty pre tohtoročnú jar nemusia vždy pôsobiť ležérne. Veľmi známe sú nám aj elegantné dámske vesty, ktoré majú už veľa fanúšičiek. Môžete ich využiť pri akejkoľvek konzervatívnejšej príležitosti, ale aj ich kombinovať s jednoduchým oblečením. Skúste spájať nespojiteľné a uvidíte, ako sa vám to vyplatí! K rifliam alebo harémovým nohaviciam v dnešnej dobe elegantná vestička skvele padne a nikto sa nad touto kombináciou už nepozastaví.

S flitrami

Určite ste si už všimli, že sa to všade hemží aj flitrami. A ani dámske vesty pre jar 2012 nie sú výnimkou. Flitre skvele doplnia akýkoľvek druh oblečenia a hodia sa predovšetkým na diskotéku alebo na párty. S takouto vestičkou budete určite neprehliadnuteľná a sľubujem vám, že sa v nej budete cítiť tiež dobre.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.