Pančuchy 2010, alebo ako oživiť tohtoročnú jeseň

Pančuchy 2010, alebo ako oživiť tohtoročnú jeseň

28. novembra 2010, Pančucháče, pančuchový tovar, pančuchy, Calzedonia, House of Holland, Henry Holland, Topshop, jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Ako oživiť svoj outfit v chladných dňoch tohto jesenného, až skoro zimného počasia? Predsa za pomoci pančúch a pančucháčok. V tomto článku si, čo sa týka tohto módneho doplnku, ukážeme nové trendy jesene 2010. Na ponuku tohto pančuchového tovaru sa pozrieme do známeho butiku Calzedonia, ďalej si predstavíme značku House of Holland Holland a nakoniec nevynecháme ani výber spoločnosti Topshop, ktorá ani na tento tovar zo svojho sortimentu nevynechala.


Calzedonia

Spoločnosť Calzedonia si pre jeseň roku 2010 pripravila teplé a hrejivé pančucháče, ktoré vo väčšine prípadov bývajú rôzne vzorované. Práve vzory a všelijaké motívy budú túto jesennú sezónu obzvlášť in. Všimnite si, ako elegantne môžete takéto pančušky skombinovať s oblečením či obuvou.


Výber pančucháčok spoločnosti Calzedonia je naozaj pestrá. Svoje si tu nájde snáď každá z vás, či už sa vám viac páča bodky alebo rôzne farebné pruhy. Tovar Calzedonia nie je pritom len štýlový, ale aj naozaj kvalitný. Značka Calzedonia patrí so svojím výberom medzi luxusnejšie butiky, hoci sa so svojimi cenami drží pri zemi. Aj preto sú butiky Calzedonia toľko obľúbené nielen u nás, ale všade vo svete.


House of Holland na Tamsinlondon.cz

Z ponuky internetovej stránky www.tamsinlondon.cz si predstavíme svetoznámu preslávenú značku House of Holland. Tú založil módny dizajnér menom Henry Holland. Ten však svoju módnu kariéru nezačal výrobou pančuchového tovaru, ale dizajnom tričiek s rôznymi vtipnými textami. Jeho modely si potom obliekol napríklad aj známy návrhár Gareth Pugh. K designu pančuchového tovaru sa Henry Holland dostal cez spoločnosť Pretty Polly, ktorá sa jeho samotnou výrobou zaoberá vyše 90 rokov. Pre túto spoločnosť potom Henry Holland vytvoril atraktívne a neobyčajné modely pančúch, ktoré sú atraktívne a cenovo dostupné. Jeho kolekcia sa stala módnym hitom Anglicka, a to aj medzi expresnej preprave modelkami ako je Kate Moss, Claudia Schiffer alebo Agynes Deyn. Modely týchto nevšedných a nápaditých pančucháčov sa predávajú aj v prestížnych butikoch ako je napríklad Harrods alebo Barneys v New Yorku.


Topshop

Na pančucháče nezabudla ani spoločnosť Topshop. A pretože sa jedná o prestížnu anglickú spoločnosť, ani ona si nemohla nechať ujsť modely Henryho Hollanda a do svojej kolekcie zaradila aj ponuku z jeho tvorby. Na nižšie uvedenom obrázku to sú štyri prvé modely, ktoré patria zručnému Hollandovi. Ďalej nájdeme v butikoch Topshop aj originálne a rôzne vzorované pančuchy čiernej a šedej farby.


A keďže módne butiky spoločnosti Topshop myslia naozaj na každú z nás, tak okrem týchto čiernobielych vzorovaných modelov zaradila do ponuky svojej kolekcie aj modely bez vzorov, zato dôvtipné a pestro farebné. Od červenej, cez fialovú, tyrkysovú a žltú až po zelenú. S takýmito pančuškami rozsvietite aj ten nejsychravější jesenný deň. Ak však na seba nechcete upútať len svojimi pestrofarebnými pančuškami, potom si k nim a ku zvyšku vášho outfitu kúpte napríklad tiež rovnako farebný šál, ktorý vám pomôže zmierniť celkový kontrast.


„Zdroj“: www.topshop.com, www.calzedonia.com, www.tamsinlondon.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.