Bershka kolekcia jar 2012

Bershka kolekcia jar 2012

15. mája 2012, Bershka 2012, jarná kolekcia, Bershka

Sponzorovanej odkazy:

Pozrite si najnovšiu kampaň španielskej značky Bershka poskytujúcu mladistvé módne kúsky pre milovníkov, ktorí chcú držať krok s trendmi, bez toho, aby obetovali svoj ​​osobitý štýl.

Bershka je známa svojimi inovatívnymi trendmi a rôznymi štýlovými doplnkami, ktorými nás okúzľuje sezónu po sezóne. Rovnako tak aj tohtoročná kolekcia je veľmi zábavná a svieža. V prípade, že pristupujete k móde s hravou uvoľnenosťou, iste si oblečenie tejto značky obľúbite, pretože sa v ňom budete cítiť pohodlne a sebavedome.

Kolekcia jar / leto 2012 bola vytvorená Tomom Craigom, ktorému sa dokonale podarilo zachytiť mladistvý a svieži duch značky. Na konci článku sa nezabudnite pozrieť na video „Letný výlet“, ktoré vydala Bershka v rámci svojej kampane. Zahliadnete tu veľa zaujímavých trendov z 90. rokov a mnoho mnoho a mnoho džínsových kúskov. Rozhodne je z čoho vyberať, žiarivo farebné topy, bolérkové blejzre, glamour šaty a ďalšie doplnky v neónových odtieňoch.

Kolekcia marec 2012

Marcová kolekcia je v duchu ako ženskom a romantickom, tak aj rockovom, punková a grunge. Osloboďte sa od všetkých bežných štandardov a choďte svojou vlastnou cestou! Máte chuť na čipky, volániky, kvetinky, alebo sladké odtiene? Alebo sa naopak vyžívate v lebkách, topánkach s hrotmi a v koženom oblečení? Oba protikladné štýly si prídu na svoje.

Pastelové farby, čipky a volániky skvele dopĺňajú kvetinové vzory a blýskavé materiály na topoch spoločne so zlatými doplnkami. Naopak čierne topy s transparentnými vsadkami alebo kožené bundy sadnú výborne k neskutočne úzkym čiernym alebo džínsovým nohaviciam. V prípade, že máte zálusk na džínsové kraťasy, nezabudnite si k nim zaobstarať dlhší voľnejší top.

Kolekcia apríl 2012

Ostro biela a nadčasový denim, to sú hlavné zložky aprílovej kolekcie 2012. Kolekcia má však aj divokejšie stránky doplňujúce moderný vzhľad. Nebojte sa byť unikátne a prebuďte v sebe letného ducha. Opäť si môžete vybrať medzi pútavými pestrými farbami alebo jemne nevinnou bielou farbou na šatách, šortkách alebo košeliach. Ďalším neodmysliteľným atribútom kolekcie je tiež indiánsky štýl v podobe vzorov, strapcov a pierkových doplnkov.

„Jarná kampaň Bershka“: http://www.youtube.com/watch …

Zdroj: www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.