Trendy šaty jar / leto 2012

Trendy šaty jar / leto 2012

7. mája 2012, šaty, šaty jar 2012, dámske šaty, jarné šaty, letné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Či už sa Vám pri slovu šaty vybavia romanticky kvetinové alebo jednoduché jednofarebné šaty, vždy sa však jedná o najženskejší a najelegantnejší dámsky odev. Ich tritisíc ročná história im dala niekoľko podôb, ale nás teraz najviac zaujíma, aký typ sa bude nosiť tento rok na jar a v lete.

Jednoducho krásna

Dámske šaty umožňujú vyjadriť Vašu osobnosť a štýl. Či už máte postavu štíhlu ako prútik alebo plnšiu a ženskú, vždy môžete zohnať šaty vhodné pre Vašu veľkosť a tvary. V jednoduchosti je krása, a tak ak si nemôžete vybrať z rozmanitej ponuky šiat, siahnite po tých jednoduchých jednofarebných. Určite sa Vám už niekedy stalo, že ste si kúpili zaujímavé extravagantné šaty, ku ktorým ste nikdy nedostali odvahu si ich obliecť, a tak Vám ležia nevyužité v skrini.

Úpletové šaty

Slabé úpletové šaty sa Vám na jar budú hodiť, ešte nie je také teplo a skvele Vás zahrejú. Ľahká pletenina je priedušná a pohodlná, aj keď niekedy príliš priliehavý materiál dokáže nebezpečne zvýrazniť krivky Vášho tela.

Šaty s potlačou šatky

Lesklé saténové šaty s potlačou, ktorá sa doteraz objavovala iba na šatkách, pôsobia veľmi luxusne. Sú veľmi všestranné, dajú sa nosiť do práce, môžete si ich obliecť na obed alebo na prechádzku po meste.

Kvetinové šaty

Kvety k letu patria, a tak ich aj vy nechajte rozkvitnúť na svojich šatách. Ak máte drobnú postavu, môžete si dovoliť aj veľké kvety, ale malé kvietky sú oveľa roztomilejšie a nepôsobia tak gýčovito.

Šaty s exotickou potlačou

Vedľa kvetinového vzoru je na leto rovnako tak vhodný i vzor s exotickými palmami alebo ovocím. Najpôsobivejší je na maxi šatách, výborne ale tiež vyzerá na šatách krátkych, bez ramienok alebo plážových.

Absolútny trend – biele šaty

Biela farba je jasná, svieža a veľmi vhodná pre horúce letné obdobie, koniec koncov, kto by sa chcel pariť v čiernej. Pri kúpe šiat sa ale uistite, či nie sú priehľadné.

Zdroj: www.mango.com , www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.