Balerínky značiek Baťa, CCC, Deichmann i ďalšie...

Balerínky značiek Baťa, CCC, Deichmann i ďalšie...

19. apríla 2012, jar 2012, balerínky na podpätku, lakovaná obuv, balerínky, baleríny, CCC, Baťa, Deichmann, Humanic, Mixer

Sponzorovanej odkazy:

Jar už je tu a my by sme mali zo svojich botníkov vyhodiť či uskladniť na ďalšiu zimu čižmy a snehule a porozhliadnuť sa po nejakých nových topánkach, ktoré sa nám budú na jar 2012 nosiť oveľa lepšie. Okrem všestranných tenisiek sú to balerínky, ktoré budú tohtoročnej jari vládnuť. Pozrieme sa na to, aké krásne balerínky nám ponúkajú známe značky, ktoré sú u nás dostupné.

CCC

Osvedčená značka CCC, ktorá by nemala uraziť žiadnu z nás, prichádza s balerínkami, ktoré by nás nemali až tak prekvapiť. CCC vsádza na osvedčenú kvalitu a pri svojich balerínkach sa nehrnie do žiadnych väčších akcií. Balerínky CCC sú vyrábané v tradičných farbách čiernej, béžovej, bielej alebo hnedej a doplnené sú vždy o nejaký ten módny kúsok v podobe kvietočkov, mašličiek alebo šnúrok.

Baťa

Klasiku českej značky Baťa všetky snáď určite poznáme, a preto vieme, čo si pre nás v kolekcii balerínok značka Baťa pripravila. Balerínky značky Baťa sa chcú zavďačiť všetkým, a preto je kolekcia tak rozmanitá. Vyberať môžete z farebných, lakovaných, hadích, kvietkovaných alebo spoločenských balerínok. Každá žena v každom veku si z balerínok značky Baťa na tohtoročnú jar určite vyberie.

Deichmann

Tiež veľmi dostupná a obľúbená značka Deichmann nám ponúka krásnu kolekciu svojich balerínok. Ako vždy môžeme vyberať z mnohých štýlov, ale u značky Deichmannbalerínky skôr konzervatívnejšou záležitosťou. Skvele ich využijete na prechádzkach po meste či v parku, keď práve budete mať chuť pokochať sa jarnou prírodou.

Humanic

Určite nesmieme zabudnúť na značku Humanic, ktorej obchody sú už v dnešnej dobe vo všetkých väčších nákupných centrách. Kolekcia balerínok od značky Humanic sa mi veľmi páči, pretože sa vydáva tou správnou strednou cestou. Nájdeme tu spoločenské kúsky, ale aj balerínky pestrých farieb.

Mixer

A v poslednom rade je tu aj menej známa značka, ktorá ale vyrába kvalitnú a nevšednú obuv. Jedná sa o značku Mixer. Balerínky tejto značky sú naozaj nevšednými kúskami. Každý pár vyzerá inak a vy si hovoríte, či všetky tieto topánky patria k jednej značke. Mixer, ako je už z názvu zrejmé zlučuje vo svojich kolekciách všetky prvky, a preto má tak bohatý výber.

Zdroje: www.ccc.eu www.bata.cz www.deichmann.com www.shoemanic.com www.mixershoes.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.