Dajte svojmu botníku štýl / Pánske trendy topánky na jar 2012

Dajte svojmu botníku štýl / Pánske trendy topánky na jar 2012

26. marca 2012, pánske topánky, pánska obuv, topánky jar, jar 2012, trendy obuv, topánky, obuv, tenisky, sandále, boat shoes, desert boots

Sponzorovanej odkazy:

Konečne je tu jar a s ňou prichádza aj každoročná obmena šatníka a botníku. Nie je na škodu si urobiť radosť a kúpiť si nejakú horúcu novinku tejto sezóny a pokiaľ premýšľate nad novým párom topánok, ktorý vás na jar 2012 ozdobí, máme pre vás pár tipov, kam môžete v obchodoch nasmerovať vašu pozornosť. Aké sú trendy pánske topánky na jar 2012?

Nesmrteľné tenisky

Začneme klasikou, na ktorú nedá veľa mužov dopustiť, a tou sú samozrejme tenisky. Pohodlné, univerzálne, dobre kombinovateľné – majú v podstate všetko, čo od topánok očakávate, a ich ponuka je naozaj široká. Staviť môžete na najrôznejšie farebné prevedenia a tiež na rôznu výšku tenisiek. In sú ako nízke, tak aj vyššie kúsky v štýle Converse.

Desert boots

Označenie desert boots vám možno nie je práve povedomé a ani český preklad nám v predstave, ako tieto topánky vlastne vyzerajú, veľmi nepomôže. Vojaci ich síce za vojny v púšti nosili a aj ich farba skôr zodpovedala odtieňom piesku, ale to už je dnes samozrejme passé. Desert boots sa stali súčasným veľkým hitom pre svoj ​​ležérny vzhľad, pohodlie, pretože sú vyrábané z ľahkého materiálu, predovšetkým semišu, a samozrejme pre ich štýl. Čo sa týka farieb, in sú odtiene modrej, béžovej, ale aj tmavo zelenej, šedej a hnedej.

Boat shoes

Ďalším trendom s cudzím označením sú boat shoes, čiže lodné topánky, ktoré toto označenie získali kvôli námorníkom, ktorí ich predtým nosili predovšetkým. Počas 80. rokov sa ale stali hitom v USA a ďalších krajinách a do módy sa vracajú aj teraz. Aj boat shoes sa, rovnako ako desert boots, hodia k ležérnemu oblečeniu, skombinovať ich môžete napríklad s nohavicami chinos (samozrejme vynechajte ponožky) a košeľou. Hodia sa ale aj ku klasickým nohaviciam, alebo k šortkám po kolená.

Sandále

Hitom pánskych prehliadkových mól sa pre tohtoročnú jar a leto stali aj klasické sandále. Vďaka nim sa budete cítiť pohodlne a obzvlášť v horúcich dňoch budú viac než príjemné. U sandálov vedie bezpochyby hnedá farba a z materiálov koža, plastové sandále si schovajte skôr na pláž.

Zdroje: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.