Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať!

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať!

5. marca 2012, svadobné šaty 2012, svadba 2012, svadobné šaty, princeznovské šaty, mermaid, empírový strih, A-línia

Sponzorovanej odkazy:

Svadobné šaty vyberáme väčšinou len raz za život, a preto ich výber zaberie veľa času, často najviac času zo všetkých svadobných záležitostí. A niet divu, veď šaty robia človeka, ale aj náladu a v tento veľmi dôležitý deň sa chceme predsa cítiť pohodlne a prekrásne.

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)

Empírový strih

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)

Empírové šaty patria k mojim najobľúbenejším, z toho dôvodu som začala najprv vyberať svadobné šaty v empírovom strihu, sú veľmi lichotivé, pretože dokážu schovať väčšie bruško aj zadoček. Ale pretože nečakám bábätko a nemusím nič schovávať, budem svoj výber smerovať radšej k priliehavejším strihom.

Jednoduché šaty

Tiež som rozmýšľala o jednoduchý šatách, ktoré by som doplnila bohatých závojom a ohromnou kyticou. Ony aj jednoduché šaty majú niečo do seba, dávajú priestor pre honosné náhrdelníky alebo náušnice a korunky.

Pretože by som sa chcela vydávať v kostole, dlhšia vlečka by nevyzerala vôbec zle. Samozrejme nemusí byť niekoľkometrová, ktorá by zamestnala hneď niekoľko maličkých družičiek, ale ak zrovna vy po takej túžite, prečo nie.

Princeznovské šaty

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)

U mňa na plnej čiare vyhrali princeznovské šaty. Som romantická duša a všetky tie nariasené sukne a zdobené živôtiky vo mne vyvolávajú nostalgické povzdychy už teraz. Vzhľadom k tomu, že mám veľmi úzky pás, ale zato guľatý zadoček, budú mi tieto šaty v A-línii sedieť ako uliate. Silnejšie stehná by v úzkych šatách nevhodne vynikli a skôr než ako morská víla by som si pripadala ako tuleň.

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať! (http://www.luxurymag.sk)

Kúpa svadobných šiat je veľmi finančne náročná varianta, ale ak Vás vyvolený naozaj miluje, určite Vám dopraje niečo, čo je pre Vás nanajvýš dôležité. V prípade, že si na Slovensku nevyberiete, môžete nahliadnuť do zahraničného katalógu, ale je potrebné počítať s tým, že dodanie svadobných šiat zo zahraničia trvá niekedy až štyri mesiace (nie, bohužiaľ to nie je preklep), preto výber a zaplatenie zálohy približne 6 – 8 mesiacov pred svadbou vôbec nie je prehnané. Nechávate si tak aj časovú rezervu pre prípadné finálne úpravy.

Zdroj: www.houseofbrides.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.