Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať!

Svadobné šaty, v ktorých sa budete chcieť vydávať!

5. marca 2012, svadobné šaty 2012, svadba 2012, svadobné šaty, princeznovské šaty, mermaid, empírový strih, A-línia

Sponzorovanej odkazy:

Svadobné šaty vyberáme väčšinou len raz za život, a preto ich výber zaberie veľa času, často najviac času zo všetkých svadobných záležitostí. A niet divu, veď šaty robia človeka, ale aj náladu a v tento veľmi dôležitý deň sa chceme predsa cítiť pohodlne a prekrásne.

Empírový strih

Empírové šaty patria k mojim najobľúbenejším, z toho dôvodu som začala najprv vyberať svadobné šaty v empírovom strihu, sú veľmi lichotivé, pretože dokážu schovať väčšie bruško aj zadoček. Ale pretože nečakám bábätko a nemusím nič schovávať, budem svoj výber smerovať radšej k priliehavejším strihom.

Jednoduché šaty

Tiež som rozmýšľala o jednoduchý šatách, ktoré by som doplnila bohatých závojom a ohromnou kyticou. Ony aj jednoduché šaty majú niečo do seba, dávajú priestor pre honosné náhrdelníky alebo náušnice a korunky.

Pretože by som sa chcela vydávať v kostole, dlhšia vlečka by nevyzerala vôbec zle. Samozrejme nemusí byť niekoľkometrová, ktorá by zamestnala hneď niekoľko maličkých družičiek, ale ak zrovna vy po takej túžite, prečo nie.

Princeznovské šaty

U mňa na plnej čiare vyhrali princeznovské šaty. Som romantická duša a všetky tie nariasené sukne a zdobené živôtiky vo mne vyvolávajú nostalgické povzdychy už teraz. Vzhľadom k tomu, že mám veľmi úzky pás, ale zato guľatý zadoček, budú mi tieto šaty v A-línii sedieť ako uliate. Silnejšie stehná by v úzkych šatách nevhodne vynikli a skôr než ako morská víla by som si pripadala ako tuleň.

Kúpa svadobných šiat je veľmi finančne náročná varianta, ale ak Vás vyvolený naozaj miluje, určite Vám dopraje niečo, čo je pre Vás nanajvýš dôležité. V prípade, že si na Slovensku nevyberiete, môžete nahliadnuť do zahraničného katalógu, ale je potrebné počítať s tým, že dodanie svadobných šiat zo zahraničia trvá niekedy až štyri mesiace (nie, bohužiaľ to nie je preklep), preto výber a zaplatenie zálohy približne 6 – 8 mesiacov pred svadbou vôbec nie je prehnané. Nechávate si tak aj časovú rezervu pre prípadné finálne úpravy.

Zdroj: www.houseofbrides.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.