Móda na lyže a iné zimné športy

Móda na lyže a iné zimné športy

20. februára 2012, zimná móda, čiapky, rukavice, šály, šál, športová móda, zima, zimné bundy, zimné nohavice, oblečenie na šport, móda na lyže, snowboardové oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročná zima nám vďaka mrazom a snehovej pokrývke ponúka mnoho možností, ako spáliť kalórie nabrané počas vianočných sviatkov za pomoci zimných športov. Okrem lyžovania a snowboardingu môžeme vyraziť napríklad korčuľovať na zamrznutý rybník, vytiahnuť bežky, alebo jednoducho podniknúť prechádzku zimnou krajinou. Hoci v súčasných mrazoch sa chceme obliecť hlavne teplo, veľa z nás si praje aj na zjazdovke vyzerať štýlovo a hľadá tak oblečenie, ktoré zahreje a k tomu vyzerá skvele. Poďme sa teda pozrieť, v akom zimnom oblečení budete aj pri športovaní za kráľovnú!

Záruka kvality značky Roxy

Značka Roxy kĺbi športový štýl s tým dámskym, a to je zrejme tajomstvo ich úspechu. Pohodlie v kombinácii so ženským lookom sa totiž hodí v každej situácii a pri športovaní obzvlášť. V Roxy navyše stále môžete využiť povianočných zliav a zaobstarať tak úžasný športový komplet za príjemnú cenu. Poobzerajte sa nielen po bunde a nohaviciach, ale napríklad aj po štýlovej helme, čiapke, rukaviciach alebo termo bielizni!

Nakupujte v pohodlí domova

Queens.cz

Keď už sme u tých zliav a zimného oblečenia, nemôžeme opomenúť e-shop queens.cz, ktorý tiež stále ponúka zimné oblečenie za zníženú cenu. Nájdete tu tiež obrovskú škálu doplnkov, ktoré sú na zjazdovke nenahraditeľné, a to v rozmanitých farbách i štýloch. A prečo nezahriať svoje uši a ruky štýlovo?

Represhop.eu

E-shop Represhop vám na svojich stránkach predstavuje oblečenie na lyže či snowboard ako priamo stvorené. Ponúkajú tu aj zimné nohavice a bundy s rovnakým vzorom pre dokonale zladený outfit, v ktorom budete na každej zjazdovke neprehliadnuteľné, ale zároveň dobre vyzerajúce. K tomu už len doladiť farbu čiapky, šál a rukavice a môžete vyraziť v ústrety zimnému športovaniu! S vedomím, že je váš outfit dokonalý, si to totiž na svahu užijete ešte o chlp viac!

Zdroje: www.roxy.com , www.queens.cz , www.represhop.eu , Creatas / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.