Nová, nielen valentínska spodná bielizeň Lindex

Nová, nielen valentínska spodná bielizeň Lindex

13. februára 2012, Lindex, spodná bielizeň, podprsenky, nohavičky

S blížiacim sa Valentínom Lindex predstavuje novú kolekciu spodnej bielizne. Jeho perfektný štýl vytvára skvelú siluetu a naozaj ženské krivky. Nezabúda však ani na pohodlie. Môžete vyberať medzi podprsenkami typu balconette alebo Bombshell push-up, ktoré dovádzajú tento efekt ďalej a vytvárajú až o dve čísla väčší objem. Určite potešia hlavne milovníčky sexi čipiek, ktoré sa v kolekcii objavujú bohato.

Push-up podprsenkám dominujú túto sezónu čierna a krémovo biela. Spoločne vytvárajú kombináciu plnú sofistikovanosti a príťažlivosti. Červená a odtiene ružovej zase vtlačili podprsenkám Bombshell nadčasovosť s nádychom flirtu a francúzskeho budoáru.

Podprsenky

Najskôr začneme pri podprsenkách. Kolekcia značky pozostáva z ďalších radov bielizne, tými najväčšími sú tu Lindex a Ella m.

Začneme radom Lindex. Návrhári u nás chcú vyvolať jarnú náladu a podprsenky (a nohavičky) nechali vyrobiť vo sviežich a oku lahodiacich farbách, ako je napríklad žltá, ružová alebo grepová.

Sú vzory, ktoré sa nikdy neomrzia a nevyjdú z módy. Patria medzi ne napríklad bodky, prúžky alebo kocky. S podprsenkou zo saténu, s nežnými farbami a čipkovou obrubou určite zabodujete.

Rovnako ako v každej kolekcii všetkých značiek sa nikdy nezabúda na základné farby, ktoré by nemali chýbať v zásuvke každej ženy, a to biela, čierna a niekedy červená. V kolekcii sa objavujú ako kúsky pre ženy, ktoré majú rady jednoduchosť, tak trošku ozdobnejšie, napríklad krajkové. Môžete tu tiež nájsť tie so širšími ramienkami, ktoré privítajú ženy s väčšími prsiami.

V rade Ella m sa na žiadnu jednoduchosť nehľadí. Všetky typy majú jedno spoločné – romantické alebo sexy krajky v akejkoľvek farbe.

Nohavičky

Lindex pri nohavičkách stavil na rovnaké farby, ladiace s podprsenkami, pridal aj roztomilé kúsky s naberaním u okrajov, ktoré potešia hlavne hravé ženy. Určite si vyberiete aj vy, nájdete tu klasické nohavičky, jednoduché alebo ozdobené, čipkované tangá aj kraťasky.

Ella m sa znovu objavujú rovnaké púdrové a základné odtiene ako u podprseniek, takmer všetky kúsky majú na sebe ozdoby z čipky a sú saténové.

Tretí rad-So.u obsahuje skôr bielizeň pre vyznávačov alebo vyznávačky pohodlia, ide predovšetkým o priedušné bavlnené kúsky s potlačami, či už s veselými potlačami alebo potlačami obyčajnými.

zdroje: lindex.com

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.