Neváhajte! / Výpredaj pánskeho zimného oblečenia

Neváhajte! / Výpredaj pánskeho zimného oblečenia

31. januára 2012, Topman, výpredaj, zľava, pánske oblečenie, zimné oblečenie, pánske oblečenie zľava, Zara, Pull & Bear, Asos

Sponzorovanej odkazy:

Január je na nakupovanie zrejme najpriaznivejším obdobím. Z výkladov na nás volajú skvelé nápisy „Zľava“ a tie mnohokrát dosahujú až 70 či 80%! Máte tak šancu doplniť si šatník o trendy kúsky za pár korún a pripraviť sa tak aj na budúce zimné obdobie. Snáď všetky obchody sa potrebujú zbaviť zimného oblečenia a pripraviť tak miesto pre novú jarnú kolekciu, a preto nájdete zľavy skoro všade! Dnes sa zameriame na obchody, ktoré ponúkajú pánske zimné oblečenie s príjemnými zľavami, a zhrnieme si, čo všetko si môžete vo výpredajoch zaobstarať!

Topman

Nespočetné množstvo svetrov, cardiganov, tričiek, nohavíc a zimných doplnkov ako čiapok, šálov a rukavíc so zľavou až 70% nájdete v Topmane, ktorý môžete navštíviť v pražskom Palladiu. Jedná sa o vysoko štýlové oblečenie britskej značky, ktorá sa nedrží konvencií, a tak vznikajú veľmi originálne a vysoko trendy kúsky. Ak ich navyše kúpite s tak príjemnou zľavou, akou 70% bezpochyby je, bola by určite škoda takej ponuky nevyužiť!

Pull & Bear

Zľavami búnd, kabátov, košieľ, tričiek, svetrov, ale tiež napríklad topánok vás zaiste poteší značka Pull & Bear. Bundu tu kúpite už od 29,90 eur, svetre od 12,90 eur a tričká dokonca od 7,90 eur, a to je určite lákavá ponuka.

Zara

Ak túžite po novom kabáte či zimnej bunde, rozhodne nezabudnite navštíviť obchod značky Zara. Nájdete tu nestarnúce trenčkoty, klasické dvojradové kabáty v tlmených farbách, ale napríklad aj bundy v elegantnejšom prevedení. Kabátmi ale zľavyZare nekončia, naopak! Príjemnými cenami lákajú aj svetre, tričká, nohavice a samozrejme aj doplnky či tašky!

Asos

Ak patríte medzi tých, ktorí dávajú prednosť nakupovaniu v teple domova, určite vás oslovia výpredaje internetového obchodu Asos, ktoré dosahujú až 70%. Objednávať tak môžete všetko možné zimné oblečenie, na ktoré si spomeniete, a to vrátane doplnkov a topánok. Keďže zima ešte v žiadnom prípade nekončí, teplé oblečenie ešte niekoľko mesiacov využijete a nakúpiť ho vo výpredajoch je jednoducho skvelá šanca!

Zdroje: www.zara.com , www.asos.com , www.pullandbear.com , www.topman.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a zľavy a výpredaje oblečenia.